[SK] Silbanští Kněží
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[SK] Silbanští Kněží

Ultima Online :. Midkemia shard :. pure RP guild
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Hodnocení a návrh

Goto down 
+3
Zuj
KaeNE
Marek
7 posters
AutorZpráva
Marek




Poeet p?íspivku : 77
Age : 40
Registration date : 05. 05. 07

Hodnocení a návrh Empty
PříspěvekPředmět: Hodnocení a návrh   Hodnocení a návrh Icon_minitimeSat Jun 30, 2007 11:10 am

Vážení pánové jsem dosti zklamán (zatím), ale vaše dosavadní práce je na 2 věci, co se týče kodex je to krása ale:
Bod-1.) je sice novinkou ale toto je vepsáno už v osnově pro přihlášky, což neznamená že to tam nemusí být napsáno ale je to více méně zbytečné protože je to zahrnuto ve všeobecných podmínkách midkemie a je důležité brát v potaz že se člověk může časem zdokonalit.
Bod-2.) je upravený bod 1 původního kodex a dalo by se říct že vlastně eliminuje bod 1 nového kocexu protože člen který adepta dovede si je vědom jeho vlastností a první věc při vybírání je RP, jinak rozšíření je dosta zajímavé ale nemusí být zapracováno do kodex stačí pokud se napíše do interních pravidel gildy které jsou na foru, a daný adept s tím bude pouze obeznámen
Bod-3.) je totožný s bodem 2 v původním kodexu
Bod-4.) ke 4 bodu nemám mnoho výhrad jen to že adepta bych na kámen nepsal, nese to sebou mnoho komlikací s pozdějším možným neuspěchem adepta v prosazení se za člena
Bod-5.) je přepsaný bod 5 původního kodexu, jen trochu upravený ale pokud se nadtím člověk trochu zamyslí je to to samé jen jinými slovi
Bod-6.) totožný s bodem 6 původního kodexu
Bod-7.) totéž jako bod 6
Takže vaše celodenní práce je v kostce k ničemu a ztráta času. Dále vyjádření o Skype, nic proti tomu nemám ale je to takové nucení, prostě toto chce probrat asi s každým individuálně viz Beor. Spíš bych nutil lidi sledovat forum protože na něm se projednávají zásadní věci, drbání a mluvení o ničem na skype se může řešit za pochodu a přímo neovlivňuje chod gildy jako takové.

Jelikož Zuj je ve funkci nový tak vina asi nebude na něm když nebyl do funkce volen jen proto ža umí pěkně RP, ale je to jeho první zkušenost a proto beru velký ohled.
Wertyk měl přínést do rady svěží vítr což se mu sice nedaří ale všiml jsem si už že dokonce upozornil Draga na jeho nedostatky, takže mám pocit že v něm to asi uplně nebude.
Což ani jednoho neomlouvá protože se mají hlídat navzájem a ne usnout na vařínech.
Co mě ale nejvíce zklamalo je zatím Drag, je to Gm a má působit na ostatní motivačně a neustále je pozbuzovat do práce a pokud to nejde způsob prvním tak okamžitě improvizovat a zkusit 2 způsob. Jako Gm má funkci nejvyšší a největší zodpovědnost a všechny nezdary odnese on tak jak se to nyní děje. RS má pracovat jako tým společnými silami vést gildu ke slávě. Ale jeden musí být ten vůdčí typ co ostatní bude furt hnát do práce a na vše dohlížet. A jak jsem již řekl a všichni to odkývali jako cvičené opice Gm vede radu, předsedá ji a pokud si to neumí zorganizovat tak to bohužel odnese i pokud to není jeho vina.

Je také dosti zarážející že na forku jsou již nějakou dobu výhrady a nikdo z rady se ani neobtěžoval se k tomu vyjádřit. Toto neukazuje radu zrovna v nejlepším světle. Jak jsem již říkal rada alespoň do jisté míry je povina pokud jsou námitky nějakým způsobem reagovat což se neděje.

Tak já bych měl jeden hodně smělí návrh, jelikož nemá cenu přehodnotit celou radu rád bych vás poprosil o umožnění si vyměnit místa s Dragem, oficiálně by mu funkce zůstala (bylo by to jen mezi náma v gildě jinak na venek by to bylo nadále stejné) a to na dobu 5 – 7 dní. Kdy bych vám to zkusil ukázat jak by se to mělo dít podle mích představ. Potom bych funkci zase navrátil. Osobně si myslím že za tuto dobu stihneme vyřešit úplně vše a pak se může přibrat první adept.
Pokud s tímto souhlasit nebudete tak nevadí, já se s tím smířím a doufám že vám to pujde znatelně lépe.



Mara Galager
Návrat nahoru Goto down
KaeNE
Admin
Admin



Poeet p?íspivku : 64
Registration date : 04. 05. 07

Hodnocení a návrh Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hodnocení a návrh   Hodnocení a návrh Icon_minitimeSat Jun 30, 2007 11:57 am

Ja s tím souhlasím, jediný co vypotili bylo ze se musi byt na skype (i kdyz podle me by bylo lepsi napsat neco o tom ze se musi denne sledovat forum a ke kazde veci napsat svuj nazor-protoze mnozi to tak nedelaji) a pak kodex, u ktereho za 1. nevim co bylo predtim spatne, no co už a za 2. když už se děla novej tak by se tam mělo objevit něco novyho, co ten starej neobsahoval
Návrat nahoru Goto down
Zuj
Vyšší Kněz
Vyšší Kněz



Poeet p?íspivku : 49
Registration date : 06. 06. 07

Hodnocení a návrh Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hodnocení a návrh   Hodnocení a návrh Icon_minitimeSat Jun 30, 2007 11:57 am

no. takze ten kodex sem delal ja Smile delal sem ho narychlo. priznavam se ze sem ho odflak Sad udelam lepe az budu mit cas Smile s tou vymenou souhlasim. rad bych delal co se mi rekne. bohuzel ted hraju jinou hru takze moc se UO nevenuji, coz se casem zmeni, protoze sturmiovik neni nic tak extra Smile
Návrat nahoru Goto down
Wertyk
Kněz
Kněz



Poeet p?íspivku : 40
Registration date : 06. 05. 07

Hodnocení a návrh Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hodnocení a návrh   Hodnocení a návrh Icon_minitimeSat Jun 30, 2007 12:21 pm

Já souhlasím. Prubnul bych to
Návrat nahoru Goto down
Beor
Kněz
Kněz



Poeet p?íspivku : 17
Registration date : 04. 05. 07

Hodnocení a návrh Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hodnocení a návrh   Hodnocení a návrh Icon_minitimeSat Jun 30, 2007 1:30 pm

Já se k tomuto nebudu vyjadřovat.

Domnívám se, že RS nefunguje jak má, ale nehodnotím, na to j brzy.
Návrat nahoru Goto down
Falesa
Kněz
Kněz



Poeet p?íspivku : 24
Registration date : 05. 05. 07

Hodnocení a návrh Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hodnocení a návrh   Hodnocení a návrh Icon_minitimeSat Jun 30, 2007 3:34 pm

sem taky pro
Návrat nahoru Goto down
Dragsus
Vyšší Kněz
Vyšší Kněz



Poeet p?íspivku : 50
Age : 36
Registration date : 05. 05. 07

Hodnocení a návrh Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hodnocení a návrh   Hodnocení a návrh Icon_minitimeSun Jul 01, 2007 11:00 am

J8 od Fce GM odstupuji na dobro poněvadš nemám tolik čase se tomu věnota a stejně jak jste sami napsaly na to seru! A kvůly práci budu možná stíhat ještě méně takže to pro mě je zatím úplně zbytečné držet si Tu to Fce a proto bych vás požádal aby jste i Oficiálně změnily své hlasy a halsovaly pro Máro


Kdy se podle mě zařídí předem moc děkuji
Návrat nahoru Goto down
Marek




Poeet p?íspivku : 77
Age : 40
Registration date : 05. 05. 07

Hodnocení a návrh Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hodnocení a návrh   Hodnocení a návrh Icon_minitimeSun Jul 01, 2007 11:09 am

Nikdo nenapsal že přímo tvoje práce je na hovno, ale to co jste v konečné fázi předvedli, jen vám chci ukázat jak jde rychlejia myslím i kvalitněji. Potom co toto dodělám bude mít GM zase měně práce a můžeš si to sklidem přebrat. Já myslím že jako Gm nejsi špatný jen ten začátek je vždycky fofr.
a To že Gm nese zodpovědnost za celou radu je pravda Sad , bohužel. a to si sklidem taky můžeš nechat Very Happy



Mara Galager


Ale pokud by s tím ostatní souhlasi a vyhlásili by se nové volby ve kterých by členové nebyli ovlivněni tím že to někdo odpmítá a podobně, zvolí si člověka kterého tam chtějí opravdu z celého sradce vidět. Tak tuto volbu akceptuji
Návrat nahoru Goto down
KaeNE
Admin
Admin



Poeet p?íspivku : 64
Registration date : 04. 05. 07

Hodnocení a návrh Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hodnocení a návrh   Hodnocení a návrh Icon_minitimeSun Jul 01, 2007 11:31 am

Návrat nahoru Goto down
Dragsus
Vyšší Kněz
Vyšší Kněz



Poeet p?íspivku : 50
Age : 36
Registration date : 05. 05. 07

Hodnocení a návrh Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hodnocení a návrh   Hodnocení a návrh Icon_minitimeSun Jul 01, 2007 6:25 pm

SOuhlasim
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hodnocení a návrh Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hodnocení a návrh   Hodnocení a návrh Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Hodnocení a návrh
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
[SK] Silbanští Kněží-
Přejdi na: