[SK] Silbanští Kněží
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[SK] Silbanští Kněží

Ultima Online :. Midkemia shard :. pure RP guild
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Další poznámky

Goto down 
+2
Marek
Beor
6 posters
AutorZpráva
Beor
Kněz
Kněz



Poeet p?íspivku : 17
Registration date : 04. 05. 07

Další poznámky Empty
PříspěvekPředmět: Další poznámky   Další poznámky Icon_minitimeThu Jun 21, 2007 4:55 pm

Jen drobná doplnění:

Není až tak špatný zvyk, aby každá postava měla svůj vlastní RP příběh.

RP příběh založení guildy je dobrý, ale zkusme jej napasovat na Feista, abychom opravdu byly guilda podle Feista.

Tritův návrh opatství je dobrý, ale spočítejte si všichni, kolik nás to bude stát deedů a peněz. Zadarmo od GM nedostame nic.

Pokud bude opravdu opatství stát vedle Elvandaru, jak to bude s našimi přáteli? Kdo nebude elf, nebo nebude uznán přítelem elfů nemá nárok.

No a konečně, jak velký bude ten GH? Měl jsem možnost navštívit Darkmoor a Eldpoint, ale velikosti těch domků nejsou nic moc, pokud bude GH opravdu v tomto formátu, nic moc do něj nenacpeme.

No asi jsem rypák, ale tohle jsou podle mého názoru zásadní věci.

Jinak abych nebyl nespravedlivý k ostatním, jsem na tom s časem docela na...., takže se počítám do těch hříšníků. Navrhněte někdo co s tím uděláme.

A co se týká bytu od Lafayeda, můžeme ho mít relativně brzy, ale někom by se museli uskladnit jeho věci a těch je hromada.


Tak co Vy na to??
Návrat nahoru Goto down
Marek




Poeet p?íspivku : 77
Age : 40
Registration date : 05. 05. 07

Další poznámky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Další poznámky   Další poznámky Icon_minitimeThu Jun 21, 2007 5:11 pm

no GH bude větší, nikdo nepočítá s tím že to bude za týden a já vým že se na to pěkně nadřeme, bude to dost velké. do té doby musíme hledat GH v nájemních bytech, a pokud jde o přátelé gildy tak určitě nebudeme mít jen GH u elu kde by nás našli ale budou i byty krftů ktří tym budou mít dílničky, potažmo přátelé gildy vůbec nemusí chodit do GH pokud něco chtějí tak si řeknou, a pokud nám chtějí něco dát tak to mohou předat craftům nebo kterému koli z členů



Mara Galager
Návrat nahoru Goto down
Wertyk
Kněz
Kněz



Poeet p?íspivku : 40
Registration date : 06. 05. 07

Další poznámky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Další poznámky   Další poznámky Icon_minitimeThu Jun 21, 2007 5:19 pm

Dane...tohle je všechno už zařízený...neboj...nebude to stát až tolik deedů, kolik myslíš Wink S přízní elfů to taky nějak bude, neboj Wink To je všechno zařízený. A sry, že to řikam, ale je to způsobený tim, že věčně nejsi na tom pitomým Skypu

S tim RP příběhem to neni tak špatný. Já svuj příběh mam Smile
Návrat nahoru Goto down
Beor
Kněz
Kněz



Poeet p?íspivku : 17
Registration date : 04. 05. 07

Další poznámky Empty
PříspěvekPředmět: re   Další poznámky Icon_minitimeThu Jun 21, 2007 5:26 pm

co se týká zařizování, něco o tom vím, protože jsem to s Rivenem rozjednával.
co se týká nepřítomnosti na skype, snad víš proč.
Návrat nahoru Goto down
Falesa
Kněz
Kněz



Poeet p?íspivku : 24
Registration date : 05. 05. 07

Další poznámky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Další poznámky   Další poznámky Icon_minitimeFri Jun 22, 2007 6:03 am

Jak již řekl wertyk, opatství zas takovje problém nebude, máme výhodu v tom že nemusíme rozšiřovat kompletně celé město - jen jednu budovu.

s rp příběhem gildy, zaměřením gildy a stylem jednání a oblíkání by se také něco mělo udělat.

za 1) Bohyně silban nikdy nebyla bohyně přírody - tím je bůh Killian;

Silban je bohyně plodnosti a úrody, říká se jí také Matka země, dodavatelel žní a Bezesný spáč.

za 2) styl oblečení - k tomu už jsem se vyjádřil k tritionově přízpěvku

za 3) RP lidí na midkemii vždycky stálo za prd, to ale neznamená že pujdeme v jejich stopách, nechci aby to dopadlo jako v CoZ že zezačátku bylo obrovské nadšení, a pak to upadlo. Chci pravý opak, ZLEPŠOVAT SE. zatím nejlepší rp hráč z gildy mi přijde Zuj, a to hlavně proto že mi udivuje že opravdu má nervy na to komunikovat tak jak komunikuje.
Návrat nahoru Goto down
Marek




Poeet p?íspivku : 77
Age : 40
Registration date : 05. 05. 07

Další poznámky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Další poznámky   Další poznámky Icon_minitimeFri Jun 22, 2007 10:51 am

Takže dům je v řešení to se bude dále řešit za pochodu, samozřejmě nebude hotov za týden. Takže žádám všechny o trpělivost s snahu to co nejvíce urychli. Pokud možno ti co mohou ať začnou plnit ukoly s deedy. to je pro nás asi zatím nejschůdnější řešení a dále se pak uvidí Smile . určitě něco koupíme a něco se sežene ještě jinak.

Obleky se musíme dohodnout na barvu a to to bude vše obsahovat, to by jste zde již mohli dávat nějaké návrhy, a také na znak na robě. Toto má nastarost Kaen takže prosím spolupracujte s ním Smile



Mara Galager
Návrat nahoru Goto down
Zuj
Vyšší Kněz
Vyšší Kněz



Poeet p?íspivku : 49
Registration date : 06. 06. 07

Další poznámky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Další poznámky   Další poznámky Icon_minitimeFri Jun 22, 2007 12:01 pm

nevim co dodat. pokusim se splnit oltare aby byla smlouva. jinak obleceni sme rikali hneda roba se znakem. nevim jak bych v tomhle mohl pomoct. jinak pokud na prestavbu budou treba penize rad prispeji.
Návrat nahoru Goto down
Dragsus
Vyšší Kněz
Vyšší Kněz



Poeet p?íspivku : 50
Age : 36
Registration date : 05. 05. 07

Další poznámky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Další poznámky   Další poznámky Icon_minitimeFri Jun 22, 2007 2:27 pm

Ten GH bych nechal tam kde navrhl trit a ty deedy a peníze já jsme třeba ochoten do toho vrazit! protože to je pro gildu kterou mám rád tak proč to doní nevrazyt!?!?



roby se pokud vim nějak prosazovaly na skypu a trit řekl že ta hnědá je slušná a my s wertykem jsme měly nápad znak klasu do V to znamená lůno a nebo také úrodnost a hojnost
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Další poznámky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Další poznámky   Další poznámky Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Další poznámky
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
[SK] Silbanští Kněží-
Přejdi na: