[SK] Silbanští Kněží
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[SK] Silbanští Kněží

Ultima Online :. Midkemia shard :. pure RP guild
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Guilda

Goto down 
+3
Wertyk
Marek
Beor
7 posters
AutorZpráva
Beor
Kněz
Kněz



Poeet p?íspivku : 17
Registration date : 04. 05. 07

Guilda Empty
PříspěvekPředmět: Guilda   Guilda Icon_minitimeThu Jun 21, 2007 4:54 pm

Pár poznámek k činnosti guildy Silbaness.

1. Guilda nežije, pouze přežívá.
2. Je potřeba stanovit GM a nastavit mu dostatečné pravomoce.
3. Bylo by vhodné stanovit radu "starších", jako poradní sbor GM.

K bodu 1.
Pokud nezačneme jako guilda něco dělat, je zbytečné ji držet při životě. Nezpochybňuji vytíženost jednotlivých členů, ale přiznejme si všichni (včetně mě), že nehrajeme jako guilda.
Jako příklad uvedu SKYPE komunikaci. Já když si zapnu SKYPE, tak jsem jen nasranej a nemůžu hrát, protože to pořád píská. Nemyslím si, že věci řešené na SKYPE se z větší části nedají řešit jinde, například ICQ.
Další příklad, jsem craft, ne dobrý, ale z guildy o mou produkci nikdo kromě Máry neprojevuje zájem. Wertyk se snaží podporovat guildu kde může, ale asi to taky nebude extra zájem o věci od něj.
Dále, jak je to s financováním veškeré činnosti guildy? Táhne to Wertyk s Dragsusem? nebo přispívá ještě někdo??
A teď jedna ne příjemná věc, kdo vlastně za guildu hraje? Hamagena jsem ve hře potkal jednou, KaeNa jsem potkal pouze při srazu s "B", jinak vidím jen Máru a Wertyka, Zuje bohužel neznám (neměl jsem příležitost, ale vlastní blbostí). Dragsus se občas ve hře objeví, ale také to není nějak extra.

K bodu 2.
Guild Master (GM) je nutné zlo. V každé společnosti i rovnostářské musí být někdo, kdo má konečné slovo. GM guildy, kromě toho, že jí zastupuje navenek, musí řešit také hromadu věcí uvnitř guildy. Proto je nutné stanovit mu jednoznačné pravomoce, které budou nesrovnatelně vyšší než u ostatních členů. Například při jednání rady starších, kterou navrhuji by GM měl právo veta ve věcech týkajících se strategie guildy, kam a jak se bude ubírat.

K bodu 3.
Rada starších je dobrá věc, ale ne způsobem jako to bylo v COZ. Rada starších se s GM podělí o jeho povinnosti, a bude ho podporovat. Jinak si totiž GM nezahraje, protože nebude mít čas.
Rada starších včetně GM by měla mít lichý počet členů (3,5,7). Na fóru bude pro radu starších vymezen samostatný prostor, kam nikdo jiný neuvidí a kde se budou projednávat jednotlivé případy.
Každý člen může vznést požadavek na projednání něčeho radou starších, ale dozví se pouze výsledek (Ano, Ne). Nikdy se nesmí dozvědět, kdo byl pro a kdo proti, abychom se nedostali do ovlivnitelných radních.

Pokud si někdo myslí, že si vymýšlím hlouposti, dobrá. Je to jeho volba. Ale moje životní zkušenosti mi říkají, že současný stav (Status Quo) je neudržitelný. Vím, je navržena soutěž, je navržen bál a pár dalších věcí, ale podívejme se pravdě do očí. Kdo zná naši Guildu?

Prosím o vyjádření, návrhy nebo protinávrhy. Ale kruci lidi, musíme začít něco dělat, jinak je to na nic.

Beor Triprsty, Khanis z Krondoru, Ajantis Mikaro and Jerod
Návrat nahoru Goto down
Marek




Poeet p?íspivku : 77
Age : 40
Registration date : 05. 05. 07

Guilda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Guilda   Guilda Icon_minitimeThu Jun 21, 2007 5:06 pm

já jsem pro, musí se něco dít a rychle než se naberou niví členové, pak už bude pozdě.

pokud bude mít nějaké nápady na osazení rady starších, GM tak prosím pište návrhy
ALE POUZE SE ZDŮVODNĚNÍM PŘOČ DOTYČNÉHO NOMINUJETE.

píšu to velkým protože se často stává že to někdo přehlídne. dále bych poprosil aby jste se k této myšlence vyjádřili

a prosím začněte se věnovat i Webu, mnozí jen přečtou ale to je prd platné, to forum je tu i na vyjádření názoru k věci. Ne že se to bude zase propírat ne Skype


Mara Galager
Návrat nahoru Goto down
Wertyk
Kněz
Kněz



Poeet p?íspivku : 40
Registration date : 06. 05. 07

Guilda Empty
PříspěvekPředmět: Hmmm...   Guilda Icon_minitimeThu Jun 21, 2007 5:15 pm

Dane jedna věc....Ty akce jsou proto, aby o nás vědělo víc lidí. Kvůli ničemu jinýmu. Alespoň tak to vidim já.

Druhá věc.....spíš dotaz...jak chceš dát dohromady radu starších???

Třetí věc....Já sice sponzoruju guildu dost, ale ne tolik, aby mi to vadilo...já si vydělam... a ber to tak, že kdybych ty prachy dát nechtěl, tak je nedam...A Mára taky sponzoruje a ne málo

Čtvrtá věc....K mé pozici krafta...I kldyž neni zájem moc často, zájem je...

Pátá věc...To že nepotkáváš lidi je taky částečně zaviněno tím, že málokdy loguješ Beora, to musíš uznat...Já tě taky potkal jenom párkrát a to hraju skoro pořád

Šestá věc...To s tim Skypem chápu, ale jinde by to bylo to samý. Prostě si nevybereš. A jsou věci, který přímo ve hře prostě řešit nejdou...A kdyby sme se domlouvali jenom přes fórum, tak neuděláme nic

Sedmá věc...můj názor na GM znáš. Když sme tohle zakládali, šel sem do toho s tim, že GM bude jenom jméno na šutru nic jinýho...

To je snad všechno. Toť můj názor
Návrat nahoru Goto down
Marek




Poeet p?íspivku : 77
Age : 40
Registration date : 05. 05. 07

Guilda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Guilda   Guilda Icon_minitimeThu Jun 21, 2007 6:41 pm

Wertíku,
1.) já ty lidi taky nepotkávám a loguju furt
2.) pokud máme více času jak někdo s rodinou tak to je jen plus
3.) dotace se bude řešit gildovním fondem, bude zapotřebí
5.) když jsme se chtěli spojit s B tak se odsouhlasilo pár věcí, je jedno jestli nabereme B nebo počet členů B postupně, bohužel GM asi bude muset být a rada určitě taky, protože čím víc členů bude mluvit do směru gildy tím dřív to můžeme zapíchnout.
6.) systém s GM a radou je osvědčený už pár let a pokud tyto vyvolené mouchy neposerou tak to je pouze kupúrospěchu
7.) do podvědomí lidí se nedostaneme jen honýsmi akcemi ale také tím že je budeme potkávat, tak jak ty s nimi kšeftuješ a všichni vědí že jsi z COZ tak já se pro většinu lidí snažím dělat dobré skutky a taky jim říkám že jsem ze S.
8.) to že jsi tu šel s tím že tu nebude GM je fajn, jde vidět že máš cíl, ale toto je realné pouze v počtu max 5 lidí v gildě, pak je to už neuříditelné.
9.) nikdy bych toto s nikým neprobíral pokud bych neměl pocit že to bude kuprospěchu celé gildy, podotýkám celé gildy a směru který jsme si vybrali.
10.) mám vás všechny rád a nikomu nechci křivdit ale pokud to budeme chtít rozjet tak každý budeme muset udělat nějaký ten ustupek. A to možná bude znamenat i akceptovat GM jako vedení. Nebo se zříct expení pro věc která gildě pomůže.
11.) Kdyby se všichni věnovali FORU tak jak si zaslouží a k čemu je určené tak by se tyto věci vyřizovali lépe, a ne na AKYPE kde než stihnu napsat myšlenku tak je tam dalších 50 správ a řeč je uplně někde jinde





Mara Galager



Edit Wertyk: Já nejsem z CoZ ale ze Silbaness :-D
Návrat nahoru Goto down
Beor
Kněz
Kněz



Poeet p?íspivku : 17
Registration date : 04. 05. 07

Guilda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Guilda   Guilda Icon_minitimeThu Jun 21, 2007 7:38 pm

Svatá pravda.

Jo je to zhruba tak jak napsal Mára.

Jen ještě jedna poznámka. To co jsem napsal nebylo proto, abych někoho nutil někam, kam nechce. Jde o to, že to tak cítím a proto jsem měl potřebu Vám všem to sdělit.

Že se to nesetká s kladným přijetím jsem věděl hned, ale myslím, že je dobré o tom jednat teď a ne až budeme mít 10+ lidí.
Návrat nahoru Goto down
Falesa
Kněz
Kněz



Poeet p?íspivku : 24
Registration date : 05. 05. 07

Guilda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Guilda   Guilda Icon_minitimeFri Jun 22, 2007 5:58 am

Takže já to vidím podobně. bez Gild mastera to opravdu nejde. K tomus skypu, ono je to zlo jako GP nebo cokoliv ostatní, člověk sedne po práci, škole, brigádě domu, a prostě se chce odreagovat, proto bych na řešení věcí bud zůstal u fora, nebo udělal speciální místnost na skypu, nebo IRC or Jabber.

K mé neaktivitě, doufám že už ste pochopili proč to tak je. Ač to nevypadá tak že se snažim gildě pomoci, snažím se jí pomáhat na trošku jinej úrovni než vy.

Ostatně s tím spojením B to také uvízlo na mrtvém bodě
Návrat nahoru Goto down
Marek




Poeet p?íspivku : 77
Age : 40
Registration date : 05. 05. 07

Guilda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Guilda   Guilda Icon_minitimeFri Jun 22, 2007 7:21 am

Ano spojení s B uvízlo na mrtvém bodě ale nikdo neusnul na vařínech a okamžitě bezohledu na B jsme rozjeli nabírání členů a další akce. Navíc buďm rádi že se to zastavilo protože bychom nikdy nedošli tam kam teď a tyto plány by se nejspíše ani nezačali uskutečňovat. Což v konečné efektu jsem rád ale i smutný protože v B je spousta dobrých lidí co by nám vyhovovali. K tomu GM a radě by to určetě chtělo vybrat tahouny kteří nebudou váhat a budou gildu motivovat.



Mara Galager
Návrat nahoru Goto down
Marek




Poeet p?íspivku : 77
Age : 40
Registration date : 05. 05. 07

Guilda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Guilda   Guilda Icon_minitimeFri Jun 22, 2007 7:24 am

A to že Falesa má spoustu jiné práce všichni chápeme, ale podle mě by potom neměla dostat funkci na které přímo závisí chod gildy, to je vše, jinak jsem rád že to s ní dopadlo jak to dopadlo, je to taková dost velká podpora. Ale pokud někdo řekne že se hodí do funkce, bude na to brán ohled jako u kohokoli jiného, pouze projevuju názor že máme více méně gildu na skype a ve hře se potkáváme dosti málo

nejrpve bycho si ale měli ujasnit přesně co bude dělat GM a rada, potom bychom měli navrhnout lidi a odhlasovat je.

já bych to viděl asi takto: (počítám s tím že se to nebude líbit všem )

GM:
- název GM bude podle Kaena RP
- GM bude mít právo veta
- bede jako předsedající v radě starších
- bude gildu reprezentovat
- bude gildu zastupovat v jednáních
- dále vše to co se týká rady starších

Rada starších:
- bude jednat a schvalovat směr gildy, to znamená pokud někdo přijdde s návrhen na změnu systému v gildě, rada straších to začne projednávat a zdělí výsledek.
- bude mít právo vyhazovat členy, a to i na popud členů ostatních, to znamená někdo si všimne že jistý člen haní jméno gildy nebo nechová se tak jak gilda vyžaduje ( začne se z něj stávat dungař, bude to solo hráč který se snaží hrát jen za sebe a nikoli za celou gidu, takových to případů je mnoho) rada toto vezme v potaz a po dobu jednání o tomto členovi s ho bude velice důkladně všímat a poté rozhodne, nebu žádné upozorňování a nebo vysvětlování, všichni naši členové jsou dosti důkladně seznámeni s tím o co nám jde.
- bude schvalovat akce které ovlivní směřování gildy (to znamená že pokud někdo navrhne že chce jít průchod a udělá si k tomu RP vysvětlení tak rada nemá právo a ani důvod do tohoto zasahova dotyčný člen má právo si uto akci i sám zorganyzovat, toto se týká gildovních akcí), to znamená někdo přide s návrhem na akci, rada si to pročte pokud tato akce by mohla nějak poškodit gildu nebo její sněr v jakém se ubírá buďto ji zamítne a nebo vrátí k přepracováni a rada přesně řekne co se jí nelíbí a proč ( toto zdělení bude veřejné )
- přijímání členů do toho budpou mluvit všichni, protože všichni s novými členy budou ve styku a budou s nimi hrát, rada zamítne čadepta jedině v případě že by zjistila nějaké provinění kterého si nikdo jiný nevšiml, toto se také může stát, je to zřídka kdy ale stanese, pokud rada má pochybnosti o adeptovi tak zdrží přijetí za člena o předem stanovený česový interval, toto rada opět zdůvodní a bude apelovat aby si daného člena všichni ještě více všímali, vím že adeptů si všichni všímají dostatečně ale co kdyby, vše se může stát.
- Rada bude mít vůdčí povinosti to znamená pokud se někdo proviní může členům udělit i pokutu jako výstrahu s odůvodněním proč toto udělala a otyční se v časovém úseku 2 dnů bude moct obhájit
- jednání bude tajné, nikdo z rady nesmí vyzradit jak se jednalo a pokud tak učiní bude dle vyzrazené informace a její závažností potrestán, členům se zdělí výsledek hlasování s odůvodněním na kterém se shodla celá rada straších a k tomuto se budou moci všichni vyjádřit, pokud se některému ze členů nebude něco na odůvodnění líbyt tak může podat radě odvolání ale jen v případě že si k tomu vypracuje návrh na postup
- rada bude schvalovat výdaje z gildovní pokladnice
- rada může odvolat GM při 100% shodě hlasů v radě - 1 hlas GM
- radů a GM mohou odvolat členové v případě 100% shody hlsů -hlasy rady a GM
- rada radí a pomáhá GM ( to znamená pokud GM jedná za gildu radu mu bude nápomocna a bude mu radit )

Členové:
- budou hlasovat všichni rovnoprávně a ke všemu se vyjadřovat u přijímání členů, návrhů na soutěže, plesy a jiné akce
- každý člen má právo svůj nápad předložit celé gildě aby se k tomuto vyjádřila a doplnila své nápady, od tohoto dotyčného člena se pak očekává že toto vezme pod své vedení a dotáhne
- u členů a to se týká i rady se předpokládá že věci důležité pro gildu ( to znamená deedy a podobně ) bude odevzdávat gildě pro její rozvoj. Expy si všichni mohou ponechat. Zbroje záleží na každém ale je vhodné je dávat gildovním Craftům.
- členové a to znamená i rada a ta obzvlášť mají povinost sledovat forum a vyjádřit se k danému problému. Na Skype se budou řešit pouze věci týkající se daného okamžiku ( např.: potřebuju zbroj, jdeme na pivo?, atd. ) vše ostatní se bude psát na forum aby všichni měli šanci se k tomuto vyjádřit a nemuseli dlouhé hodiny studovat historiii na Skype.



- byl bych pro aby se zvolilo GM a rada v počtu 3 lidí (i s GM) a nominovali se zástupci kteří by nastoupili do funkce až by se gilda rozrostala, Nechci zbavovat Draga GM ale už se známe déle a proto je čas s klidnou hlavou vše přehodnotit, je možné že si někdo všiml že se někdo jiný hodí lépe jako GM, ne někdo nalezl u jednoho ze členů kvality které stojí za zvážení.
- poklud který koli ze členů by měl pocit že rada nebo GM nepracují tak jak mají, tak vznese námitku na forum a dotyčný člen se bude muset obhájit
- je to velice velký zásah, a proto nad tím přemýšlejte, pište návrhy
- takové šel jsem do gildy protože si jsme všichni rovni je sice krásné ale neudržitelné, všiml jsem si že v B jsou si taky všichni rovni ale jen na hubě. prostě pokud se chceme rozrůst jako že chceme musí být v gildě stanoveny autoryty které se budou snažit ohlídat správný chod gildy, na kterém jsme se domluvi a který se bude dodržovat

PS: určitě jsem na něco zapoměl a něco poplet tak pište své názory.



Mara Galager
Návrat nahoru Goto down
Wertyk
Kněz
Kněz



Poeet p?íspivku : 40
Registration date : 06. 05. 07

Guilda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Guilda   Guilda Icon_minitimeFri Jun 22, 2007 1:03 pm

Hele fajn. Já to GM akceptuju, budu ho ctít jako vůdce...ale pokud se pak něco pos***, k čemuž doufám že nedojde, řerknu si svoje Wink

EBEOR:S tím se počítá
Návrat nahoru Goto down
Falesa
Kněz
Kněz



Poeet p?íspivku : 24
Registration date : 05. 05. 07

Guilda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Guilda   Guilda Icon_minitimeFri Jun 22, 2007 1:08 pm

Já osobně jsem pro, a když už tak GM by měl bejt bud dragsus, mara, nebo khanis, s tím že zbylí dva by byli rada starších
Návrat nahoru Goto down
Dragsus
Vyšší Kněz
Vyšší Kněz



Poeet p?íspivku : 50
Age : 36
Registration date : 05. 05. 07

Guilda Empty
PříspěvekPředmět: pro Beora   Guilda Icon_minitimeFri Jun 22, 2007 2:18 pm

k jeho bodům:

1. to financování je pravda financuji jen já a wertyk. stím hraní jsi mě upřímě nasral já tu jsme s wertykem ty kteří tu jsou skoro 24hod denně a ty si dovolíš napsa že mě tu vidíš extra! ty tu nejsi skoro nikdy a to platí o hamovy(al eto víme proč) a o tritovy ani nemluvim toho jsme viděl ve hře pokud 5x tak je to hodně! s tímskypem souhlasím opravdu mě to taky neustále odvádí od hraní ale je to "nutné zlo"

2.s právem veta pro GM souhlasím

3.radu starších bych také navrhl a to 3 členou a to Wertyk + Mára+GM(oba se věnujou gildě nejvíce)

PS: al eudivuje mě že to rozebíráš tyto věci zrovna ty Mára se o to snaží jak dlouho a ty hned to je taky dobrý ale hlavně že jsi se neustále tvářil jako mrtvej brouk a když logneš tak jen k B a na S sereš z vysoka!

Osobně si myslim že já a wertyk s Márou naší gildu prosazujeme nejvíce mě tedy každejd en příd emin jedn apřihláška k nám do gildy a min 2-5x denně mě někdo zastaví a vyptáváse na nás takže mylsim že já prosazuji gildu nejvíce a myslím ež když mě mněkdo potzká tak hne dvý odkud jsem a ským sympoatizuji!

to spojení s B neuvýzlo a mrtvém bodě to jsme si vzal na starost já a to jsme řikal na začátku a neustále jednám s klukama z B!


Ve hře z gildypotkávám pouze wertíka a po té Máro a toho tolik ne ale wertíka dost a zuje občas také vidím jak proběhne a zbytek gildy prostě neexistuje!?!

a zavedl bych to že budou dáváný pokuty(jak finanční tak jiné) a po 5x prohřešku vůči tomu to bych mu dal výhružku že pokud ho opět někdo poruší dostanene důtku apo té vyhazov za nerespektování gildovních pravidel!


jako GM navrhuji Máru! a Khanise ani za boha nebudu ctít ani jako Gm a ni jako Radu starších! vůbec tu nic nedělá jen tu napsal tento page a nic jiného !

toto všechno co jsme chtěl říct více neřeknu a nebudu se obhajovat proč jsme to řekl takhel to cítím!


Silbana nás ochraňuj
Návrat nahoru Goto down
Marek




Poeet p?íspivku : 77
Age : 40
Registration date : 05. 05. 07

Guilda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Guilda   Guilda Icon_minitimeFri Jun 22, 2007 2:32 pm

Takž a eventuelně :-D

Ano pro B jsem byl a chtěl jsem to uplně moc, ale psal jsem Krisovi a ptl se jak to je říkal že aý to rozhodnou tak dají vědět, jak je vidět tak nerozhodujou a podle jistých zdrojů si myslí že chceme se jen svést na jejich úspěchu. Toto nemá smysl, proto dragu jestli si pamatuješ jsem řekl že na nic nebudeme čekat že by nás to mohlo stát hodně usílí a zasekali bychom se ne místě.
Místo toho se snažit jednad s B bych se zaměřil na 100% na rozvoj naší gildy a nechal se překvapit co z B vypadne, Vypadá to u nich dost nahnutě tak se může stát že jen někteří budou chtít k nám a to by jsme vzali snad jen je.
Já Hraju od založení gildy každý skoro každý den. Dan hraje taky každý večer od 8 nebo od 10, jen prostě není na skype tak se musí psát na ICQ, to že se nepotkáváme moc je tím že si moc nedomlouváme srazíky ikdyž tam jsem tak furt někde lítám a je těžké mě chitit.
To že mě navrhujete do rady a Drag dokonce za GM mě sice těší ale toto nesmím přijmout už z principu protože jsem tyto reorganizace pomáhal vymýšlet a zavánělo by to podrazem že takto jsem o plánoval. to všichni uznáte takže já vypadávám z kola na jakoukoli funkci.
byl bych ád aby se toto dořešilo co nejdříve, a doufám že po tomto se vrhnem na stavění domu a rozšíření gildy, budu se snažit co mi síly budou stačit sehnat co nejvíce potřebných věcí. A zkusím hledat i nějaké ikovné lidi, ale to budeme muset všichni



Mara Galager
Návrat nahoru Goto down
Dragsus
Vyšší Kněz
Vyšší Kněz



Poeet p?íspivku : 50
Age : 36
Registration date : 05. 05. 07

Guilda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Guilda   Guilda Icon_minitimeFri Jun 22, 2007 2:55 pm

Máro usnadním ti to vzdávám se titulu GM ve prospěch Máry věnuje se to tu tady více než já a od tedka mě považujte pouze za normálního člena! a nikdo si nemyslíže jsi to udělal kvůly tomu aby jsi byl GM!!!!
Návrat nahoru Goto down
Zuj
Vyšší Kněz
Vyšší Kněz



Poeet p?íspivku : 49
Registration date : 06. 06. 07

Guilda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Guilda   Guilda Icon_minitimeFri Jun 22, 2007 3:11 pm

vy ste se do toho teda opreli Smile asi takle. jako Gm bych doporucil maru. radu necham na vas. kazdopadne at bude rada kdokoli budu se ridit jejich radami a rozkazy. je pravda ze sme gilda spise na Skypu. ve hre se potkame malokdy. jenze ja kdyz nekoho potkam takproste nemuzu zavolat hej pockej zajdem nekam. ani knizku po nom hodit nemuzu. meli by sme se vice shazet ve hre. to je vse Smile
Návrat nahoru Goto down
KaeNE
Admin
Admin



Poeet p?íspivku : 64
Registration date : 04. 05. 07

Guilda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Guilda   Guilda Icon_minitimeFri Jun 22, 2007 6:37 pm

No tak jsem to po dlouhym cteni prekoktal cely a mám tady pár závěrů:



1. prachy pro gildu: Je pravda, že gildu táhnou prachama wertyk, drag a marek, ale myslím, že většina členů co jsou tak učedníci-novicové jsou rádi, když se uživí sami, zavedl bych minimálni poplatky, které muže klaždý ještě zvýšit jak bude chtít-jak se to zavedlo v CoZ, myslim ze to fungovalo dobre. Ale poplatky by nomohli být pro každého stejné->14ti denní denní příspěvek v minimální výši LVL krát 2/5 (každý pak může dát víc)

2. Beor vz Khanis (S vz B): Myslím, že Dan se snaží, co může. Je ve dvou gildách, takže musíte pochopit, že každé gildě musí věnovat 50% svého času na UO. Další "problém" je ten, že má rodinu a práci, takže nemůže mít tolik času jako my ostatní.

3. Sestavení gildy: Rada + GM tak jak psal Marek, ale pokud by byli jen tři je blbost dělat GM, protože např. právo veta bude vypadat tak, že ti dva co nebudou GM přehlasují GM 2:1 a GM to pak bude vetovat a nic moc daleko se nedoberou. Ale dál.

4. Spojení s B: Nevím na čem se okolo toho jednalo, ale opravdu špatné by to nebylo, avšak členové B nevím jak by souhlasili se začleněním do gildy, protože dosazení do vysokých funkcí nemohou od začátku očekávat->mohlo by se dosti ovlivnit původní myšlenka založení této gildy. Jinak s jejich přijetím bych souhlasil, protože pokud by Trit přežil, tak bych se k nim hlásil podobně jako khanis.

5. nová věc do diskuse: Kodex a jeho dodržování: Sepisoval a potom všichni jsme se o něm všichni domlouvali. Měl by být hlavním vodítkem proto, co by v gildě mělo být nejdůležitější a nejhlavnější, avšak zatím mi připadá, že ho máme jen tak aby byl, ale moc se nedodržuje, I když by se měl dodržovat víc a důkladně ji jak jiná pravidla.

6. Komunikace: No přiznám se, že mi připadá dosti "debilní" mít 2 chaty na skypu. Někteří lidé nestíhaji 1 čet, jeste hur kdyz jsou 2. Myslim ze na skypu vicemene plkame, takze bych udelal jen jeden a to pro vsechn. Jak navrhoval ham IRC na dulezite jednani, tak to souhlasim. A na skype bych zval lidi az kdyz budou adepti, prece proverovat jejich osobu by jsme meli az kldyz je adeptem-od toho to je. pro přijetí za adepta ho prověříme ve hře bez skypu pohodlně.

Reakce na Dragsuse: Pokud se chceš vzdávat GM, jen proto, že se Khanis začal snažit, tak mi to připadá jako doblá blbost. Že Khanis nic nedělá je sice pravda, ale nic nedělá skoro nikdo-tak jak psal-jen přežíváme. On jediný udělal to, že to začal řešit na foru a kompletně sepsal to nejdůležitější. Jinak podstatné věci tu nedělal nikdo, měli by jsme si to přiznat. (tohle neni podstatne, ale slovo Silban je nesklonné, takže né Silbana, ale jen Silban scratch )




To je asi tak vše, pokud si na něco vzpomenu, dopíšu to
Návrat nahoru Goto down
Dragsus
Vyšší Kněz
Vyšší Kněz



Poeet p?íspivku : 50
Age : 36
Registration date : 05. 05. 07

Guilda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Guilda   Guilda Icon_minitimeFri Jun 22, 2007 7:05 pm

já jsem Gmnepokládal kvůly khanisovy(ten mije "ukradenej" ale ani kvůly Beorovy)! proč jsme to dělal by jsi věděl kdyby jsi byl na skypu tam jsem to lidem vysvětlil! a že khanis začal jedna jako PRVNÍ NENÍ PRAVDA! jako první začal jednan MÁRA!proto nechápu proč všechnu zásluhu připisujete khanisovy! a to mě dokáže naštvat když někdo schrábne ovace za někoho jiného který to raději řeší s každým sám!

E KaeNE: Podle toho co mi rikal Marek v utery, tak to bylo tak ze to domlouvali spolecne a Khanis to sepsal.
Návrat nahoru Goto down
Beor
Kněz
Kněz



Poeet p?íspivku : 17
Registration date : 04. 05. 07

Guilda Empty
PříspěvekPředmět: Pro všechny   Guilda Icon_minitimeFri Jun 22, 2007 7:11 pm

Dragu, já nemám zájem o žádný ovace.

V pondělí jsme s Márou zašli na pivo a tam jsme spolu přemýšleli co dělat aby se guilda začala hýbat.

Potom jsem se s Márou dohodl, že to pošlu na fórum.

Přeber si to jak chceš, ale mě nezajímají žádný posty nebo funkce. Hraju pro zábavu. Jediný co cítím je, že tady něco není v pořádku.

Přeber si to jak chceš
Návrat nahoru Goto down
KaeNE
Admin
Admin



Poeet p?íspivku : 64
Registration date : 04. 05. 07

Guilda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Guilda   Guilda Icon_minitimeFri Jun 22, 2007 10:32 pm

prosím přečtěte si toto:

http://silbaness.forumotion.com/Navrhovani-Napady-c2/Elenove-f4/Dnesek-t27.htm

Dále prosím prodiskutujme Pozice v gildě v náležícím topicu.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Guilda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Guilda   Guilda Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Guilda
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
[SK] Silbanští Kněží-
Přejdi na: