[SK] Silbanští Kněží
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[SK] Silbanští Kněží

Ultima Online :. Midkemia shard :. pure RP guild
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 RP

Goto down 
+2
Zuj
KaeNE
6 posters
AutorZpráva
KaeNE
Admin
Admin



Poeet p?íspivku : 64
Registration date : 04. 05. 07

RP Empty
PříspěvekPředmět: RP   RP Icon_minitimeTue Jun 19, 2007 6:14 pm

Takže milí přátelé. Dostal (dal si) jsem za úkol trošku předělat RP věci v gildě abychom se stali pure RP Feistovou gildou. Takže podle knihy.

Až toto budete číst tak rozmýšlejte pořádně, co napíšete a vymyslíte. Je to dost důležité k dalšímu ubíraní se gildy.


Tedy hledal jsem ve všech knihách Feista a vyčetl jsem následující údaje:
Lidé, kteří uctívali bohyni Silban byli Silbanští kněží. Jejich sídlo se nacházelo západně od Yabonu nedaleko Elvandarských lesů. Mimo jiné tito lidé vychovávali Martina Dlouhého Luka (nemanželského syna Boricce, vévody z Crydee) před jeho příchodem do Crydee.
Oblékali se do světle nahnědlých rouch. Většina z nich byli léčitelé, nebo se zabývali pěstováním rostlin-botanikou, písemnictvím, či alchymií.
Pozdravem byl: „Silban nás ochraňuj!“


Ty věci, které nejsou uvedené, budu čerpat z podobnosti k Ishapovým kněžím ze Sarthu.


Nyní to, co jsem s tímto vymyslel:

Sídlo: ideální souřadnice 831x1074. Nemělo by to být žádné město nebo něco podobného vše by mělo být u sebe v těsné blízkosti. Sídlo by se mělo skládat zejména z hlavní budovy-v té budeme všichni žít. Další stavbou by mohl být Silbanin chrám, ve kterém bychom pořádali nejrůznější obřady a modlitby. Poté by mohla být vhodná sýpka, kde by se ukládalo naše vypěstované jídlo pro horší časy, nebo pro ostatní hladové. Další budovou by byla knihovna-menší budova, ve které bychom shromažďovali díla z celé Midkemie. V okolí by bylo vhodné vybudovat pole a v budoucnostimenší bádací centra.

Povolání: Našimi bratry by se mohli stát podstatě všichni, kteří mají dobré srdce a kteří se modlí k SIlbaně. Jedinou výjimkou jsou nekromanti, kteří se příčí všem lidským kodexům.

Funkce v gildě: některé z názvů jsou pro pure RP nevhodné, tudíž by se měli změnit. Příkladem může být Gildmástr-Nejvyšší kněží … Další věcí jsou nové funkce-podle toho jak se to bude vyvíjet->např. Správce sýpky, kostelník, knihovník, Ochránce sídla, …

Oblečení : Světle hnědá róba se znakem. Žádný plášť či klobouk.

Styl života: Hlavní přednost by jsme měli dát pomoci fauně, floře a ostatním, kteří to potřebují. Měli by jsme být v úzké spolupráci s elfy, ale mít i své lidi různě po midkemii. S různými vhodnými akcemi. Před každou výpravou a odlognutím bych navrhoval přednést nějakou modlitbičku k Silbaně, pokud bude možno. Různé funkce by mohli pořádat samostatné akce pro veřejnost: botanik-přednášky o pěstování rostlin, knihovník-prodávání knih, …

Mluva: v podstatě jako doposud, avšak vyhýbat se hrubosti a zlobivosti ve slovech. Pozdravem a rozloučením nám bude: „Silban nás ochraňuj.“


Pokud budete mít připomínky, neváhejte a napište je. Budu vymýšlet další věci k tomuto tématu, které nám zlepší hru.
Návrat nahoru Goto down
Zuj
Vyšší Kněz
Vyšší Kněz



Poeet p?íspivku : 49
Registration date : 06. 06. 07

RP Empty
PříspěvekPředmět: Re: RP   RP Icon_minitimeWed Jun 20, 2007 8:03 pm

myslim ze vetsinu veci nemuzu ovlivnit. pouze s nimy souhlasim ale nijak nemohu prispet k jejich realizaci. tim myslim ze namam smlouvy a numim vyrobit robu se znakem Smile jinak RP jde trochu mimo mne Smile pozdrav se mne netyka Smile to bude asi tak vse v kostce Smile


E KaeNE: Ale smlouvy muzes shanet Wink
Návrat nahoru Goto down
Wertyk
Kněz
Kněz



Poeet p?íspivku : 40
Registration date : 06. 05. 07

RP Empty
PříspěvekPředmět: Re: RP   RP Icon_minitimeWed Jun 20, 2007 8:18 pm

Zuji ty v tom máš výhodu Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


Já s tim souhlasim. Je to dobrej nápad. Ten znak pak ještě pořesíme...
Návrat nahoru Goto down
Falesa
Kněz
Kněz



Poeet p?íspivku : 24
Registration date : 05. 05. 07

RP Empty
PříspěvekPředmět: Re: RP   RP Icon_minitimeFri Jun 22, 2007 5:47 am

Takže já s tím souhlasím také, k tim robám: robu si ušijte, udělejte si barvu, a pak množná za nějakou protislužbu seženu znak na robu
Návrat nahoru Goto down
KaeNE
Admin
Admin



Poeet p?íspivku : 64
Registration date : 04. 05. 07

RP Empty
PříspěvekPředmět: Re: RP   RP Icon_minitimeFri Jun 22, 2007 12:41 pm

mno a nic vic k tomu nemate???
Návrat nahoru Goto down
Marek




Poeet p?íspivku : 77
Age : 40
Registration date : 05. 05. 07

RP Empty
PříspěvekPředmět: Re: RP   RP Icon_minitimeFri Jun 22, 2007 12:42 pm

Takže barák je takřka domluven tam nám chybí jen smlouvy a to je na každém z nás jak se budeme snažit. Pozdrav je z knih jen se topořeší pro zuje, a oblek musíte si vybrat barvy složení a domluvíme ten znek. Jinak musím pochválit Kaena že se snažil a doufám že toto vše dotáhne do zdárneho konce s pomocí ostatních členů, plně mu důvěřuji
Kaene zkoordinuj se s Khanisem, ten taky na tom trochu dělá.




Mara Galager
Návrat nahoru Goto down
KaeNE
Admin
Admin



Poeet p?íspivku : 64
Registration date : 04. 05. 07

RP Empty
PříspěvekPředmět: Re: RP   RP Icon_minitimeFri Jun 22, 2007 2:01 pm

oki barvu obleku brzy udelam Wink
Návrat nahoru Goto down
Dragsus
Vyšší Kněz
Vyšší Kněz



Poeet p?íspivku : 50
Age : 36
Registration date : 05. 05. 07

RP Empty
PříspěvekPředmět: Re: RP   RP Icon_minitimeFri Jun 22, 2007 2:43 pm

znakem bych dal klasy obolí(nebo něčeho podobnýho) ve tvaru V je to znak lůna,hojnosti a úrodnosti
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





RP Empty
PříspěvekPředmět: Re: RP   RP Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
RP
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
[SK] Silbanští Kněží-
Přejdi na: