[SK] Silbanští Kněží
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[SK] Silbanští Kněží

Ultima Online :. Midkemia shard :. pure RP guild
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 navrh souteze

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
zuj zoar
Anonymní




navrh souteze Empty
PříspěvekPředmět: navrh souteze   navrh souteze Icon_minitimeSun Jun 03, 2007 10:20 am

vim ze este nejsem ani adept ale celkem me stve ze je velmi malo soutezi kde by meli sanci i ti slabsi nez jen Zbysak, puntik, fufnik.... Proste bych privital soutez ktery by byla naprosto o nahode. neco podobneho jsme hrali v tanecnich *zacervenal se* .byly by tri koje, mistnosti, nebo tak neco:) my, jako organizatori by jsme hodili kostkami. platilo by pouze prvni cislo a to tak, ze pokud by padla 1 nebo 2, vsichni z prvni mistnosti by odesi a tim by pro ne soutez skoncila. pokud by padlo 3 nebo 4, vypadli by clenove druhe mistnosti a kdyz by padlo 5 nebo 6 tak by vypadla cela treti mistnost. a takle stale dokola. v kazde mistnosti by musel byt vzdy alspon jeden clen, aby se vsichni nestahli jen do jedne mistnosti Smile pokud by zbyli jen dva tak by se posledni kolo odehravalo tak, ze by si oni dva finaliste hodili kostkami a kdo budeč mit vetsi soucet tak vytezi v cele soutezi. kdyz zbydou tri na finale. tak si kazdy stoupne do jedne mistnosti a po nasem hodu kostkou logicky zbydou jen dva a hra se bude odehravat tak jak sem jiz napsal vyse. prosim neberte to ode mne jako drzost. jen uz mne opravdu vytaci jak vsechno vyhravaji ti samy hraci! takhle snad dostanou sanci i ti mene znamy. zapisne vetsinou novacky odradi, a tak bych to udelal bez zapisneho. tim vsak vznika problem s odmenou. v nejhorsim rad venuji nejaky financni obnos jako odmenu:) vyjadrete se k tomuto napadu a napiste jak by ste tuto moji myslenku upravili nebo ji klidne zamitnete:) smirim se s tim. to je asi vse. ted uz jen doufam ze se mi to povede odeslat Very Happy
Návrat nahoru Goto down
KaeNE
Admin
Admin



Poeet p?íspivku : 64
Registration date : 04. 05. 07

navrh souteze Empty
PříspěvekPředmět: Re: navrh souteze   navrh souteze Icon_minitimeSun Jun 03, 2007 10:34 am

me se to libi Smile ale nevim jestli by to zaujalo jako jedina soutez, mozna by se mohlo udelat nejaky serial na sebe navazujicich soutezi v tomto stylu
Návrat nahoru Goto down
zuj zoar
Anonymní




navrh souteze Empty
PříspěvekPředmět: Re: navrh souteze   navrh souteze Icon_minitimeSun Jun 03, 2007 11:08 am

pokud myslis styl ,,kazdy ma sanci" tak to muzu jen souhlasit Smile
Návrat nahoru Goto down
KaeNE
Admin
Admin



Poeet p?íspivku : 64
Registration date : 04. 05. 07

navrh souteze Empty
PříspěvekPředmět: Re: navrh souteze   navrh souteze Icon_minitimeSun Jun 03, 2007 11:13 am

jo presne ty myslim, takovy souteze mam nejradsi Wink
Návrat nahoru Goto down
Marek




Poeet p?íspivku : 77
Age : 40
Registration date : 05. 05. 07

navrh souteze Empty
PříspěvekPředmět: Re: navrh souteze   navrh souteze Icon_minitimeMon Jun 04, 2007 1:46 pm

Mě se to líbí, jen by to chtělo trochu okořenit, třeba k tomu udělat nějakou logickou část. moc mě nenapadá jak ale bylo by faj pokud by to nebylo jen o náhodě ale aby do toho nazasehovali shopnosti postavy za kterou daný hráč hraje. Napadá mě třeba že aby se do místnosti někdo dostal tak by musel splnit nějakou logickou ulohu, třaba jako na truhlách.




Mara Galager

PS: Jinak jsem velice potěšen, že se Zuj zapojil Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





navrh souteze Empty
PříspěvekPředmět: Re: navrh souteze   navrh souteze Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
navrh souteze
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
[SK] Silbanští Kněží-
Přejdi na: