[SK] Silbanští Kněží
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[SK] Silbanští Kněží

Ultima Online :. Midkemia shard :. pure RP guild
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 VELICE DŮLEŽITÉ!!!!!!

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Dragsus
Vyšší Kněz
Vyšší Kněz



Poeet p?íspivku : 50
Age : 36
Registration date : 05. 05. 07

VELICE DŮLEŽITÉ!!!!!! Empty
PříspěvekPředmět: VELICE DŮLEŽITÉ!!!!!!   VELICE DŮLEŽITÉ!!!!!! Icon_minitimeMon Sep 03, 2007 10:48 am

Takže nemohu jinak ale již to sem musím napsat nelíbí se mi to neustále honění s za expama a "buzerací" siana aby uměl konečně ress a mohly jsme chodit dungy! POKUD VÍM NA ZAČÁTKU BYLO ŘEČENO ŽE JSME PURE RP GILDA a né nějaký zasraný dungaři!!!!! Neřikám že občas si zajít dung není na odreagování dobrý ale o to o co uvažuje mára chodit tak 1-3 dungy týdně (na to se ti rovnou vyseru) já jsme ochoten chodit maximálně jeden měsíčně!!!
Takže pokud nepřestane te okamžitě štvát ostatní členy gildy kvůly expům aby měli lvl tak se pomalinku rozpadnem i ten zbytek co nás je!

Mluvím za sebe ale jediné co jsem ochoten udělat tak je nyní 60 lvl a poté již od nikoho nikdy nechci slyšet "dragu jaký máš lvl a kolik ti chybí do dalšího lvl a nebo kdy už budeš mít lvl"

A máro argument stylu a kde vemem smlouvy je odpověd koupíme! proto chodíme se zujem na poklady a domlouváme s ostatníma hráči že je odkoupíme a jak sám víš máme přislíbeno několik smluv a od pietra finanční pomoc!


ToD vše co jsme chtěl říct a přivítám když mi každej napíšete svůj názor na to co jsme zde napsal
Návrat nahoru Goto down
Zuj
Vyšší Kněz
Vyšší Kněz



Poeet p?íspivku : 49
Registration date : 06. 06. 07

VELICE DŮLEŽITÉ!!!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: VELICE DŮLEŽITÉ!!!!!!   VELICE DŮLEŽITÉ!!!!!! Icon_minitimeMon Sep 03, 2007 12:32 pm

nenutim nikoho do dungu. ja dungy chodim, pac jinak nemam co na praci. bard sem zatim mizernej, expit nemam jak. jedina moznost je dungarit. az dotahnu me 4 skilly na 80, budu spokojen. pote se budu plne venovat pokladum ( a zacnu trenovat kradeni a slideni - coz znamena dalsu dingy ) myslim ze kdyz nekoho z vas vyjimecne potkam ve hre neposlu ho do .... kvuli tomu ze jdu dung.
Návrat nahoru Goto down
Wertyk
Kněz
Kněz



Poeet p?íspivku : 40
Registration date : 06. 05. 07

VELICE DŮLEŽITÉ!!!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: VELICE DŮLEŽITÉ!!!!!!   VELICE DŮLEŽITÉ!!!!!! Icon_minitimeTue Sep 04, 2007 6:10 pm

Hele mě sou dungy u řiti. Na to mam necra. Ale měl bych pár připomínek i tak.

Dragu to že se tě, nebo někoho jinýho, někdo zeptá jakej máš lvl, neni pozvánka do dungu. Lidi sou zvědavý, tak jim to dopřej. Vyvádíš kvůli kravině.

A druhá věc. Na mě furt nadáváš, jak mluvim sprostě... Tak se taky občas podívej na sebe. Něco takovýho de řešit v klidu a ne nadávkama.
Návrat nahoru Goto down
Marek




Poeet p?íspivku : 77
Age : 40
Registration date : 05. 05. 07

VELICE DŮLEŽITÉ!!!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: VELICE DŮLEŽITÉ!!!!!!   VELICE DŮLEŽITÉ!!!!!! Icon_minitimeThu Sep 13, 2007 7:25 pm

tak já bych tu zkusil taky něco pismout Smile
plně souhlasím a velice se mi líbí návrh draga že v dungu bude komunikace jen ingame, má pravdu v tom že jsme RP gilda a to i v dungu. narážky na siana aby dosáhl 18 lvl ve větší míře byly až po srazu, věřím tomu že se to jevilo jako hodně přehnané, ovšem lézt do gildy a 3 týdny nato špekulovat na jaký shad se pujde mě přijde taky hodně ujeté zvlášť v případě že už tak by gilda potřebovala aby se jí člené a to i já mnohem více věnovaly.
co se týče dungů, nejsem zastáncem chození jic každý den ať to jsou kobky nebo stoky (dung jako dung) ale jdemi o to aby když se něco jde se nešli věci kde se skupinka táhne za jedním co to projde ale aby se zapojily všichni, a pokud by se u toho održovalo RP jak řekl drag tak to tomu dungu dává přece jen jiné světlo. Nikterak je nechci hájit, ale osobně pro mě je to celkem spestření opravdu se nemám pořádně kam chodit porvat aby to nebylo pro mě nudné a byví mě chodit ve skupině ale tam kde to nedám sám a zapojí se celá skupina, od toho ta ultimna je taky, ne jen proto ale i taky proto, proto taky jsem pro zachování craftů a úroto taky pro občasné chození dungů.
to že jsem řekl že je můžeme chodit 2 - 3 týdně je velice relativní, já je nechci chodit s kde kým ale s SK a než mi se domluvíme na něco tak to bude v realu jednou ta čtvrt roku.

ono na midce se dá koupit cokoli, není problém s penězi, ale pro mě není dostateční RP kontakt se členy v hospodě u piva a nebo před bankou, je pravda že v poslední době RP hodně zanedbávám, ale podle mě RP v boji je frajeřina hodna RP gildy.
O počtu gildovních akcí v týdnu nehodlám debatovat mělo by to být suběktivní a podle nálady zůčastněných ale jak se říká: "všeho z mírou"

taky doufám že už je na čase aby se situace v gildě uklidníla a začalo se dělat vše s takovým nadčením jako na začátku. Vesměs u všech byly na začátku velké oči pak se to uklidnilo a nakonec zkutek utek, POČINA JE MNOU.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





VELICE DŮLEŽITÉ!!!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: VELICE DŮLEŽITÉ!!!!!!   VELICE DŮLEŽITÉ!!!!!! Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
VELICE DŮLEŽITÉ!!!!!!
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
[SK] Silbanští Kněží-
Přejdi na: