[SK] Silbanští Kněží
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[SK] Silbanští Kněží

Ultima Online :. Midkemia shard :. pure RP guild
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Výprava ze všech nejdrsnější !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Marek




Poeet p?íspivku : 77
Age : 40
Registration date : 05. 05. 07

Výprava ze všech nejdrsnější !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Výprava ze všech nejdrsnější !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   Výprava ze všech nejdrsnější !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeWed Aug 15, 2007 9:59 pm

Zdravím všechny členy!!
Dne 25.8 a 26.8.2007 se usketeční výprava ze všech výprav nejdrsnější. Drag oběvil novou jeskyni v jedné vesnici asi se jmenuje Osek nebo tak nějak. Takže to tam vymlátíme a jedeme domů Smile
Pro tuto akci budeme muset přizvat do gildy nového člena a to Dragovu babičku, ta bude plnit funkci poradce v krizových situacích.


Vůdce skupiny Mara Galager


PS.: Kdo si nestihl koupik runu do Oseku, a Drag mu ji už nechce udělat tak jedu v sobotu ráno na svých zuřkách kolem Prahy. Tak takže ti co chtějí jet semnou ať mi pisnou musím pro ně osedlat.

Jinak na žádných drogách nejedu a jsem uplně normální lol! doneslo se mi totiž že otom někteří již pochybujou.
Návrat nahoru Goto down
Wertyk
Kněz
Kněz



Poeet p?íspivku : 40
Registration date : 06. 05. 07

Výprava ze všech nejdrsnější !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výprava ze všech nejdrsnější !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   Výprava ze všech nejdrsnější !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeThu Aug 16, 2007 12:10 pm

Máro ty si nikdy nebyl normální. Very Happy

A já bohužel přijet nemůžu. Na tento datum už mám měsíc domluven odjezd do trampské osady Pohádka nedaleko vesnice Osvračín. A tam už jsem účast slíbil.

Tak si to tam řádně užijte a moc se neopijte.
Návrat nahoru Goto down
Dragsus
Vyšší Kněz
Vyšší Kněz



Poeet p?íspivku : 50
Age : 36
Registration date : 05. 05. 07

Výprava ze všech nejdrsnější !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výprava ze všech nejdrsnější !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   Výprava ze všech nejdrsnější !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeThu Aug 16, 2007 1:31 pm

*vytřeštil oči* Máro ty jsi byl někdy normální????? to mu se mi nechce věřit *směje se až se za břicho popadá*
Návrat nahoru Goto down
Sian Zelenooky
Kněz
Kněz



Poeet p?íspivku : 8
Registration date : 15. 07. 07

Výprava ze všech nejdrsnější !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výprava ze všech nejdrsnější !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   Výprava ze všech nejdrsnější !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeFri Aug 17, 2007 7:38 am

Hola hou druzino. *pokynul rukou na pozdrav*

Verte ze ma ucast na teto vyprave je vice nez jista!!!!!!

Musim ale nejdrive poradne vyhrebelcovat sveho kone a vypulirovat zbroj. *usmal se*

Uz se vice nez tesim at tu proradnou chasku vypraskame'''

*smeje se*

Maro ja ti verim ze v drogach nejedes ale o tvem psychickem stavu obcas pochybuju Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Výprava ze všech nejdrsnější !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výprava ze všech nejdrsnější !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   Výprava ze všech nejdrsnější !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Výprava ze všech nejdrsnější !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
[SK] Silbanští Kněží-
Přejdi na: