[SK] Silbanští Kněží
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[SK] Silbanští Kněží

Ultima Online :. Midkemia shard :. pure RP guild
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Sephiroth Dlouhý Luk

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Sephiroth

Sephiroth


Poeet p?íspivku : 4
Registration date : 23. 07. 07

Sephiroth Dlouhý Luk Empty
PříspěvekPředmět: Sephiroth Dlouhý Luk   Sephiroth Dlouhý Luk Icon_minitimeMon Jul 23, 2007 2:33 pm

Narodil jsem se za jednoho bouřkou prosáklého letního večera před 79 lety v nádherném lesním městě Elvandaru v dobách, kdy klid a mír vládl tomuto bohy požehnanému místu. V dobách, kdy hranice našeho byli bezpečné a žádný peklomor se do jejich blízkosti neodvážil. V dobách, kdy našemu městu vládli pevnou ale spravedlivou rukou Aglaranna, krásná a moudrá elfí královna a Tomas, napůl člověk, napůl valheru, obávaný válečník, který ve své dračí zbroji a svým zlatým mečem dračích pánů vždy zahnal všechny nájezdníky, kteří se zlákáni vidinou elfího pokladu pokusili ztéci elfí město silou. Život byl v těchto dobách tak snadný... stal jsem se učněm dvou mistrů ve svém oboru, z nihž jeden mne učil poznávat a pečovat o vešeré zvířectvo na Midkemii a druhý mne učil elfím způsobům boje, zejména lukostřelbě. I když jsem se snažil býti dobrým učněm oběma svým mistrům, mé schopnosti střelce jednoznačně předčili mé schopnosti sblížení se s lesní zvěří. Po nějaké době jsem se rozhodl věnovat se a zdokonalovat jenom tomuto povolání a stal jsem se jedním z nejschopnějších elfích lovců, díky čemuž jsem si vysloužil své přízvisko Dlouhý Luk.
V té době se vévoda Tomas vydal na výpravu s nějakým mágem, prý bývalým přítelem z dětství. Nejprve se zdálo, že se nic tak zvláštního neděje, rádce královny Tathar nás ubezpečoval, že spolu tihle dva podnikli již mnoho výprav na ta nejneuvěřitelnější místa a vždy se vrátili...ale ne tentokrát.
Královna postupně stále více chřadla bez svého chotě a nakonec se stáhla do ústraní. Tathar přišel s návrhem, aby čtyři nejlepší elfí stopaři byli vysláni do všech koutů Midkemie a tam sbírali informace vedoucí k zjištění místa, kde se mág s dračím lordem nacházejí. Byl jsem jedním z oněch čtyř a vložil jsem do tohoto úkolu veškeré své schopnosti a odhodlání...ale neuspěl jsem. Potýkal jsem se s bandity, otrokáři, pašeráky, trolly, titány, gobliny, nemrtvými...dokonce jsem prohledal město hadích lidí a město bohů...nic. Procestoval jsem známý svět ale nikde o nich nikdo nevěděl.
S nepořízenou a sklopenou hlavou jsem procházel branami elfího města, zatímco tisíce elfů na mne hleděli v očekávání. Dozvěděl jsem se, že mí tři společníci při svém pátrání zahynuli a já jsem byl poslední naděje...a já selhal. Opustil jsem Elvandar neschopen snášet pohledy všech elfů. Prohrál a propil jsem veškeré své peníze a stal jsem se žoldákem, nájemným lovcem hlav žijícím ze dne na den a mrhajícím svým životem.
Před pár lety, když jsem zrovna žil na hranici chudoby a bídy, jsem posedával u křižovatky dvou obchodních cest, čekaje na projíždějící karavany, abych se nechal naverbovat coby ochránce. Z nenadání se předemnou objevil muž (i když bych přísahal, že po cestě nepřišel). Mno muž...spíše divně vypadající keshanský hráč s holou lebkou a podivným výrazem ve tváři. Měl křivé nohy, byl vyzáblý a na zádech měl provazem sešněrovaný cestovní vak. Usmál se a zeptal se mě:"Nechceš pomeranč?" Jeho otázka mi natolik vyrazila dech, že jsem jen přikývl, načež muž sejmul ze zad vak, rozšněroval jej a ponořil do něj celou ruku ( i když bych přísahal, že vak není tak hluboký) a vytáhl z něj dva pomeranče. Jeden mi podal a aniž by se mne zeptal, usedl vedle mne a zabořil špičku palce do svého pomeranče. "Ty jsi kouzelník," více jsem konstatoval než se ptal. "Pche, kouzla, čáry,kouzelníci..." usmál se mužík..." to všechno jsou jen triky a já jich pár znám. Mluvili jsme dlouho do noci o všem možném načež se muž postavil, protáhl své groteskně vypadající tělo a řekl: " Stále hledáš svůj osud na tak vzdálených místech a přitom jej máš přímo za domem." Načež se naposled usmál a zmizel.
Chvíli jsem o jeho slovech přemýšlel a nakonec jsem se rozhodl odcestovat zpět do Elvandaru. Když už jsem byl kousek od elfího města potkal jsem podivnou společnost. Byli zde lidé všemožných povolání, mág, řemeslník, válečník...dokonce zloděj...ještě mnozí a ti všichni pracovali na obnově jakéhosi sídla či opatství. Zaujalo mne, jak spolu mohou tihle lidé vycházet a přeptával jsem se jich na důvod jejich práce zde, tak blízko elfím lesům. S trpělivostí mnichů mi vyprávěli svůj podivný příběh a já naslouchal pozorně...a poprvé po dlouhé době jsem pocítil touhu někam patřit...udělat svůj život smysluplnějším a odčinit vše, čeho sem se dopustil...rozhodl sem se k těmto mužům a ženám přidat a šířit slovo bohyně Silban, která se svým učením dostala do mého srdce.
Už nyní se cítím jako jeden z nich a doufám, že oni mne také jednou přijmou za svého.
Silban nás ochraňuj...a Bannath jí pomáhej Smile)))
Návrat nahoru Goto down
Sephiroth

Sephiroth


Poeet p?íspivku : 4
Registration date : 23. 07. 07

Sephiroth Dlouhý Luk Empty
PříspěvekPředmět: Dodatek   Sephiroth Dlouhý Luk Icon_minitimeMon Jul 23, 2007 2:34 pm

jnak mé povolání je hraničář, nyní už čistokrevný střelec 55 lvl
Návrat nahoru Goto down
Dragsus
Vyšší Kněz
Vyšší Kněz



Poeet p?íspivku : 50
Age : 36
Registration date : 05. 05. 07

Sephiroth Dlouhý Luk Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sephiroth Dlouhý Luk   Sephiroth Dlouhý Luk Icon_minitimeMon Jul 23, 2007 2:50 pm

příběh je moc hezký až se blířže poznáem nemám žádné námitky aby si byl přijat jako Novic
Návrat nahoru Goto down
Marek




Poeet p?íspivku : 77
Age : 40
Registration date : 05. 05. 07

Sephiroth Dlouhý Luk Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sephiroth Dlouhý Luk   Sephiroth Dlouhý Luk Icon_minitimeMon Jul 23, 2007 5:09 pm

Měl jsem již čest poznat Sephirotha a přijetí za novice mohu jen doporučit Smile



Mara Galager
Návrat nahoru Goto down
Sephiroth

Sephiroth


Poeet p?íspivku : 4
Registration date : 23. 07. 07

Sephiroth Dlouhý Luk Empty
PříspěvekPředmět: Jejda   Sephiroth Dlouhý Luk Icon_minitimeMon Jul 23, 2007 7:03 pm

Fakt sory Zuji já sem ti to čtení nechtěl pokazit...a těm co nečetli celé Feistovo dílo bude můj příběh zřejmě připadat vcelku jakbychto...divný...ale okouzlila mne jedna postava z jeho díla a tak sem si dovolil ji do svého příběhu zapracovat Smile
Návrat nahoru Goto down
Wertyk
Kněz
Kněz



Poeet p?íspivku : 40
Registration date : 06. 05. 07

Sephiroth Dlouhý Luk Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sephiroth Dlouhý Luk   Sephiroth Dlouhý Luk Icon_minitimeMon Jul 23, 2007 8:42 pm

Sephirota znám nějaký čásek nejen jako zákazníka a mohu pouze souhlasit za přijetí mezi novice.
Návrat nahoru Goto down
Sephiroth

Sephiroth


Poeet p?íspivku : 4
Registration date : 23. 07. 07

Sephiroth Dlouhý Luk Empty
PříspěvekPředmět: Hehe   Sephiroth Dlouhý Luk Icon_minitimeTue Jul 24, 2007 8:20 am

Ježíš tolik chvály.....sem asi zatraceně dobrej afro

Edit Wertyk: Zase si tolik nefandi Sephe Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Zuj
Vyšší Kněz
Vyšší Kněz



Poeet p?íspivku : 49
Registration date : 06. 06. 07

Sephiroth Dlouhý Luk Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sephiroth Dlouhý Luk   Sephiroth Dlouhý Luk Icon_minitimeTue Jul 31, 2007 2:15 pm

diky za prozrazeni knizniho pribehu Sad ale jinak budu natsene podporovat tvoje prijeti Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Sephiroth Dlouhý Luk Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sephiroth Dlouhý Luk   Sephiroth Dlouhý Luk Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Sephiroth Dlouhý Luk
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
[SK] Silbanští Kněží :: Pro zájemce :: Přihlášky-
Přejdi na: