[SK] Silbanští Kněží
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[SK] Silbanští Kněží

Ultima Online :. Midkemia shard :. pure RP guild
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Návrhy na vedení gildy RS+GM

Goto down 
+2
Marek
Dragsus
6 posters
AutorZpráva
Dragsus
Vyšší Kněz
Vyšší Kněz



Poeet p?íspivku : 50
Age : 36
Registration date : 05. 05. 07

Návrhy na vedení gildy RS+GM Empty
PříspěvekPředmět: Návrhy na vedení gildy RS+GM   Návrhy na vedení gildy RS+GM Icon_minitimeMon Jun 25, 2007 9:55 am

Prosím napiš te sem koho si představujet ejako do rady starších a proč a kdo by měl bejt GM a proč. ad se stím trochu hneme

Edit KaeNE:
něco OoT:
Dragu psal jsem, že si toto vezmu na starosti. Nevim kam spěcháš, když to ještě nebylo dořešené. Marek psal něco o zástupcích rady, které jsme vůbec neřešili. A pokud už vyhlašuješ hlasování tak uveď přesná pravidla jak co napsat a kam. A ještě pokud chceš dělat admina fora, rád ti to přenechám, je to celkem dost času zabírající práce, které se nedostává patřičné docenění.
Návrat nahoru Goto down
Marek




Poeet p?íspivku : 77
Age : 40
Registration date : 05. 05. 07

Návrhy na vedení gildy RS+GM Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrhy na vedení gildy RS+GM   Návrhy na vedení gildy RS+GM Icon_minitimeMon Jun 25, 2007 10:03 am

Zdravím lidi, Rád bych napsal svůj návrh do vedení naší gildy, ale zhodnotím všechny členy.

ZUJ: je to nejnovější přírustek naší gildy, ale velice rychle se začal zapojovat, má dobré nápady, příjemné jednání, výborné RP. Velmi dobré přdpoklady pro dosazení do rady minimalně jako poradce
Dragsus:pro něj mluví že je zakladatelem gildy jinak je to velmi zkušený hráč který nejen že hraje RP ale také se vyzná v Dungu což je také důležité, má už zkušenosti s nějakou formou vedení gildy, v poslední době sice pod osobním talakem, ale doufám že to se změní, což by bylo fajn se semtam někomu omluvit. Poukazuju na Elhase kterého je škoda.
Abi: je to postava která je ve hře skoro nejčastěji, zná mnoho lidí, je to postava která je nejen pro RP ale semtam i pro nějakou špatnot, byla by to dobrá postava v radě jako protiklad RP hráčům, mohla by tam přitáhnout i jyný názor ale v normě směru gildy, protože to snaží dodržovat
Kaen: ned tím jsem přemýšlel nejdéle, je to hráč který gildu vedl a dost dobře, ale je měkký, neustále tu není, a co mě nejvíce mrzí myslí spíš ne druhou postavu která je mu bližší ne na FIona. toto mě bohužel moc mrzí a pro Kaena nenavrhuju do rady protože mám strach že by se tomu dostatečně nevjenoval.
Beor: beor je craft a má rodinu toto téma se prodiskutovávalo už dosti, prostě Crafti nemůsí být naloglí tak často, u nich je důležité sledovat forko, a pokud možno vyzvednout zakázky a členům něo udělat pokud o to budou stát, ale zase sedí na dvou židlích zároveň a to by pro radu nebylo dobré.
Falesa: bohužel totéž jako Kaen a Beor, nemá čas je pravda že ojuje za naší gildu jende a je to možná i důležitější ale nejsem si jist (zatím)
aby jste neřekli že píšu jen o vás tak JA: Já v radě ani GM býti nemohu nejen proto že jsem tyto rorganizace pomohl vymýšlet, neříkám že by mi funkce nevoněla ale není to fér vůči ostatním. navíc pokud se rozjedu s prací tak tu budě jen v podvečer a v noci, budu protivný na všechny, no prostě to nejde.

můj návrh:
GM: Drag ( ale ať se naučí ovládat )
Rada: Zuj a Wertík
zástupci rady: Ham a Kaen s tím že se musí trochu více snažit a ukazovat ve hře



Mra Galager
Návrat nahoru Goto down
Dragsus
Vyšší Kněz
Vyšší Kněz



Poeet p?íspivku : 50
Age : 36
Registration date : 05. 05. 07

Návrhy na vedení gildy RS+GM Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrhy na vedení gildy RS+GM   Návrhy na vedení gildy RS+GM Icon_minitimeMon Jun 25, 2007 10:07 am

Já osobně navrhuji RS jen 3členy a to 2 členové +GM!


Osobně navrhuji:

RS

1. člen WERTYK je tu často a věnuje se všemu a dost udatně a jde si za vším a také by působil jako takový "rušič" tý RS a nové pohledy ny názory v gildě, ale vý kde jsou meze to obdivuji.

2.člen ZUJ na to jak je tu krádce s eznás asi zapojuje nejvíce má super nápady a má je vždy super propracovaný a promyšlený!(nic jiného nemohu dodat)


A ham myslím že všichni víme proč nemá čas al
GM

Tady bych osobně navrhl Máru ale když mi vysvětlil proč by to nemohl dělat a v podstatě mě ukecal abych navrhl sám sebe (osobně jsme proti navrhovat sám sebe přídemi to jako namyšlenos ale když už jsme to udělal udám důvod :-) ) jak víte minulých několik dnů jsme byl dosti podráždění a az to se chci omluv a slibuji že se to již nestane! a proč bych to měl být já? sám nevím! jen to jen navás sechci tu nic psát jinak by to vypadalo jako vychloubání :-)


aproč jsme nenavrhl trita nebo hama ,Khanise? Trit a khanis mají dosti svých problémů a khanis má i osobní problémy a hlavně je praovně vytížený proto bych ho nechtěl aztěžovat ještě víc! a trit je pravda že s evěnuje dosti ale také moc neloguje proto ho nechci navrhnout!a Myslim že všichni víte proč nenavrhuji Hama! a ktomu nemám co dodat!


Tod vše co jsme chtěl říct!
Návrat nahoru Goto down
Zuj
Vyšší Kněz
Vyšší Kněz



Poeet p?íspivku : 49
Registration date : 06. 06. 07

Návrhy na vedení gildy RS+GM Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrhy na vedení gildy RS+GM   Návrhy na vedení gildy RS+GM Icon_minitimeMon Jun 25, 2007 1:44 pm

takze ja mam celkem jasno v tom koho navrhnu jako GM. Je to Mara. podle. jenze je tu taky jeden velkej problem. on to delat nechce. takze maro nebudu te do nceho nutit protoze to by byla hloupost Smile proto navrhuji jako GM Dragsuse. sam se projevil ze by funkci prijal a navic je to podle meho po Marovi nejprospesnejsim hracem. Jako radu bych nominoval Abigail aby sme tam mneli zenskou Smile peknej duvod ze jo Very Happy a jako dalsiho bych navrhl Fionduila. a proc jeho? no tak nejak my nikdo jiny nezbyl Smile Falesa moc neloguje. Beora sem potkal myslim jednou. a Mara nechce funkci. asi tak. uprimne je mi celkem jedno kdo bude GM a rada. proste rikam na rovinu ze at to bude kdokoli budu ho poslouchat a zastavat se ho. pokud to nebude prilis proti memu presvedceni Smile Tot vse.
Návrat nahoru Goto down
KaeNE
Admin
Admin



Poeet p?íspivku : 64
Registration date : 04. 05. 07

Návrhy na vedení gildy RS+GM Empty
PříspěvekPředmět: Hlas   Návrhy na vedení gildy RS+GM Icon_minitimeMon Jun 25, 2007 3:20 pm

GM: Mára - podle mě se hodí nejvíce z nás na tuto funkci-dokáže poradit, vymyslet dobré věci a zachovat chladnou hlavu při rozporech a dokonce je i pomůže dořešit

Rada:
Wertyk: Za ty dva měsíce co ho znám se mi stal dobrým přítelem a pomohl mi. Má podobné názory i problémy jako já.
Beor: Připadá mi pro tuto funkci vhodný. Má velké životní zkušenosti, dokáže navrhovat a také pomáhat ostatním. I když nemá moc čas, na to aby mohl zastat tuto funkci to může stačit.
Návrat nahoru Goto down
Wertyk
Kněz
Kněz



Poeet p?íspivku : 40
Registration date : 06. 05. 07

Návrhy na vedení gildy RS+GM Empty
PříspěvekPředmět: Takže od plic   Návrhy na vedení gildy RS+GM Icon_minitimeMon Jun 25, 2007 3:24 pm

K Zujovi: Toho bych navrhoval do RS. Je dost velkej cvok, aby tam udělal to co má a to bez vedlejších problémů. Taky nemůžu opomenout jeho RP. Hrát němýho je dobrej záhul. (Abigail ti stejně nedá Razz )

Dragsus: Draga bych navrh do GM funkce ale s tou podmínkou, že když se bude opakovat jistá záležitost (nevyčítam ti to), tak si to na nás navyleje přes guildu. Smile

Mára: Toho bych do rady starších navrhnul na 100%. Ten se tej guildě věnuje všema dvaceti Very Happy

Falesa a Fion: S těma je to těžký, protože tu věčně nejsou. U Hama důvod je vidět zcela zřetelně. Ale u Fiona ho moc nevidim...

Beor: Kapitola sama o sobě. Sry Dane ale mě přijde, že nadáváš, že nikoho neznáš a přitom Beora loguješ jednou za X dní. Máš furt lognutýho Khanise.

Já???? Pokud mě chcete zvolit do rady starších, přijmu to. Ale pak nebrečte, protože já sem fakt šílenec. Hamagen vám to potvrdí Wink


Snad všechno
Návrat nahoru Goto down
Beor
Kněz
Kněz



Poeet p?íspivku : 17
Registration date : 04. 05. 07

Návrhy na vedení gildy RS+GM Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrhy na vedení gildy RS+GM   Návrhy na vedení gildy RS+GM Icon_minitimeMon Jun 25, 2007 3:45 pm

Mno, takže já jsem na tom podobně jako Mára. A hlavně nechci žádnou funkci ani náhodou Smile. Neloguju sic pořád Khanise jak říká Wertyk, ale nemám opravdu časovou kapacitu na řešíní jiných problémů než sých (i když je to sobecký).

Takže moje volba je skoro zřejmá:

GM - Dragsus nebo Mára

RS - Wertyk(užij si to, není o co stát)
Zuj (geniální RP, hrát němýho je promě nepředstavitelné)

Toť vše

Edit Wertyk: Dane to nebylo ve zlým. Všichni víme, že máš rodinu
Návrat nahoru Goto down
KaeNE
Admin
Admin



Poeet p?íspivku : 64
Registration date : 04. 05. 07

Návrhy na vedení gildy RS+GM Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrhy na vedení gildy RS+GM   Návrhy na vedení gildy RS+GM Icon_minitimeMon Jun 25, 2007 4:37 pm

Toto hlasování je celkem nelegulerní:
Příklad: mara dostane pro GM 2 halsy, drag 3, ale mara nebude mít v radě ani jeden takže se do ní nedostane, i když by se tam jinak dostal. Proto nejdříve zvolíme GM a pak až radu. dík za pochopení

pokračujte tudy :
http://silbaness.forumotion.com/Jednani-c1/Gildovni-jednani-f1/Gildmastr-t31.htm


*LOCKED*
Návrat nahoru Goto down
Marek




Poeet p?íspivku : 77
Age : 40
Registration date : 05. 05. 07

Návrhy na vedení gildy RS+GM Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrhy na vedení gildy RS+GM   Návrhy na vedení gildy RS+GM Icon_minitimeMon Jun 25, 2007 10:13 pm

Tímto se vzdávám jakých koli nominací do jakékoli funkce

Důvody vám postupem času doufám objasním.




Mara Galager
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Návrhy na vedení gildy RS+GM Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrhy na vedení gildy RS+GM   Návrhy na vedení gildy RS+GM Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Návrhy na vedení gildy RS+GM
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
[SK] Silbanští Kněží-
Přejdi na: