[SK] Silbanští Kněží
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[SK] Silbanští Kněží

Ultima Online :. Midkemia shard :. pure RP guild
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Pozice v gildě

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
KaeNE
Admin
Admin



Poeet p?íspivku : 64
Registration date : 04. 05. 07

Pozice v gildě Empty
PříspěvekPředmět: Pozice v gildě   Pozice v gildě Icon_minitimeFri Jun 22, 2007 10:35 pm

V původním topicu se jednalo o složení rady starších a GM.
Markův návrh zněl 3 členové včetně GM. Nejdříve prosím projednejme tyto počty a věci s nimi podobné, po shodě budeme debatovat o konrétních jménech.

díky
Návrat nahoru Goto down
Dragsus
Vyšší Kněz
Vyšší Kněz



Poeet p?íspivku : 50
Age : 36
Registration date : 05. 05. 07

Pozice v gildě Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pozice v gildě   Pozice v gildě Icon_minitimeSat Jun 23, 2007 7:22 am

Já navrhuji aby byla rada 3 člená protože kdyby byla 5 člená tak je to bez dvou členů a ty by si mohly myslet že jsou ukřivděný, proto je lepší 3 a pokud by jsme se nadále rozrůstay poté bych byl proto aby rada starších byla 5 člená ale více ne!a

Fce c radě by byly tyto: GM(Opat)
2x "zástupce GM" (vyší kněží)

v podstatě zbytek gildy by byly kněží a adeptům by se dával přídomek nižší kněží a tím by mohly býti zapsáni rovnou na GS(samodřejmě po pohovoru a nějaký pidi zkoušce) a až poté by vždy měl každej "fce" jako například knihovník ,oraculum, klíčník,zahrádkář a podobně.

a možná bych zavedl "tresty" za nedodržení tech to Fce tresty yb ybly jen ymbolické ale stupnovala by jse jejich obtížnost. například by to začalo dones za trest 100 hnědý kůže-100 modrý-100 červený-100 zelený. "tresty" by vyměřovala Rada starších :-) ad je taky viditelnější než jen přirozhodování!
Návrat nahoru Goto down
Falesa
Kněz
Kněz



Poeet p?íspivku : 24
Registration date : 05. 05. 07

Pozice v gildě Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pozice v gildě   Pozice v gildě Icon_minitimeSat Jun 23, 2007 7:27 am

osobně je to dobrý, až na toho orákula (ta byla jen jedna, a to ještě v jiném světě)

Tresty bych dával nejez na nedodržení funkce, ale i pokud by se daný člen rozhodl udělat i něco proti řádu silban, nebo proti RP knižní předloze. Když chceme jéct podle knihy, musíme to dodržovat.
Návrat nahoru Goto down
Dragsus
Vyšší Kněz
Vyšší Kněz



Poeet p?íspivku : 50
Age : 36
Registration date : 05. 05. 07

Pozice v gildě Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pozice v gildě   Pozice v gildě Icon_minitimeSat Jun 23, 2007 7:29 am

jo to máš pravdu a za to oraculum se omlouvám nechal jsme se zase trošku unést až potom mi došlo že je to blbost :-)
Návrat nahoru Goto down
KaeNE
Admin
Admin



Poeet p?íspivku : 64
Registration date : 04. 05. 07

Pozice v gildě Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pozice v gildě   Pozice v gildě Icon_minitimeSat Jun 23, 2007 8:06 am

Jo taký souhlasím

3 teď později možná 5.

Ty ostatní funkce se pak můžou vymýšlet postupně podle toho co bude potřeba atd.
Návrat nahoru Goto down
Zuj
Vyšší Kněz
Vyšší Kněz



Poeet p?íspivku : 49
Registration date : 06. 06. 07

Pozice v gildě Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pozice v gildě   Pozice v gildě Icon_minitimeSun Jun 24, 2007 1:18 pm

GM a dva poradci. podle mne ( zatim ) odpovodajici
Návrat nahoru Goto down
Marek




Poeet p?íspivku : 77
Age : 40
Registration date : 05. 05. 07

Pozice v gildě Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pozice v gildě   Pozice v gildě Icon_minitimeSun Jun 24, 2007 6:04 pm

No čumím jak péro z gauče že jste se tak pěkně rohýbyli až vás nepoznávám Smile . V podstatě jsem rád že zdokonalujete návrhy které tu již padli takže já k tomuto nemám zatím co dodat a jsem jen spokojen že se to hýbe. Doufám že se to bude hýbat i na dále.



Mara Galager
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Pozice v gildě Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pozice v gildě   Pozice v gildě Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Pozice v gildě
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
[SK] Silbanští Kněží-
Přejdi na: