[SK] Silbanští Kněží
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[SK] Silbanští Kněží

Ultima Online :. Midkemia shard :. pure RP guild
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Dnešek

Goto down 
+2
Wertyk
KaeNE
6 posters
AutorZpráva
KaeNE
Admin
Admin



Poeet p?íspivku : 64
Registration date : 04. 05. 07

Dnešek Empty
PříspěvekPředmět: Dnešek   Dnešek Icon_minitimeFri Jun 22, 2007 9:53 pm

Dnes jsme se jaksi nepohodli. Každý k tomu přiložil svoje, takže to bylo nastupňovaný.

Myslím, že jsme vzali moc rychle řešení všeho, také toho bylo hodně najednou. To by mohl být důvod tohoto. Sestavení gildy, RP gildy, ples, adepti, ... Navrhoval bych trošku to spomalit a moc s tim nepospíchat a než se to dořeší tak zastavit braní jakýchkoli adeptů. Doufám, že se to vyjasní nemohl bych být v gildě s někým vedle kterého bych se necítil jako jeho přítel.

I já uznávám svojí chybu, poslední dny jsem jakýsi podrážděný a proto dost provokativní a jízlivý. Jestli jsem někoho naštval tak se mu za to omlouvám.

Prosím napište svoje komentáře
Návrat nahoru Goto down
Wertyk
Kněz
Kněz



Poeet p?íspivku : 40
Registration date : 06. 05. 07

Dnešek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dnešek   Dnešek Icon_minitimeFri Jun 22, 2007 10:10 pm

Tady je chyba celý guildy... ne pár lidí.

Můj názor je trochu jinej. Možná je to tim, že je to moc rychlí ale fakt jako guilda nefungujeme. Zároveň taky nechápu, co máte proti tomu, bejt připojený na Skypu. U Khanise/Beora to chápu, ten má technickej důvod. Ale rád bych věděl, proč by se na Skypu měli řešit jenom guildovní věci, jak dnes naznačil Dragsus ("dávejte mě sem opět jen při nutných jendání ohledně gildy jinak ne").
Kdyby to tak bylo...skončilo by mě to ještě horší než to je. Pokud si nehcete užít, tak nechápu proč. To je na zcvoknutí. Myslel sem, že sme kámoši a kámoši snad řeší i jiný věci než "práci". I ze mě ste si dělali prdel, že mam všechny postavy ženský...i když mě to uráželo, bral sem to jako srandu. Ale to sem zase odběh trochu jinak.
Rád bych věděl, proč vznikla ta hádka kvůli Elhasovi/Bladerovi. Jednalo se podel kodexu. Ten kodex sme všichni četli a zavázali jsme se ho dodržovat. Tim pádem mi neni jasný důvod rozhořčení Draga nad tim, že byl Blader přijat mezi adepty. Bylo tam něco o "oficiálním obřadu". Nic proti Zujovi, ale jakej měl obřad on. Pokud vim, by l u toho jenom Dragsus.

Dragu pls žádám o vysvětlení tvého postoje a objektivně bez výmluv. Předem dík
Návrat nahoru Goto down
Dragsus
Vyšší Kněz
Vyšší Kněz



Poeet p?íspivku : 50
Age : 36
Registration date : 05. 05. 07

Dnešek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dnešek   Dnešek Icon_minitimeFri Jun 22, 2007 10:10 pm

Trite uznávám že jsem také bez důvodně vyjížděl a uznávám své chyby! a to že jsi uděla ty první krok mi opravdu vyrazilo dech a proto bych se ti rád omluvil za to jak jsem na teb bez důvodně vyjížděl měl jsme osobní problémy(a některé přetrvávají ) tak jsem je omylem přenesl na ostatní do gildy.doufám že se to nebude opakovat já se budu snažit!


a to stím že jsem to asi vzaly všechno moc rychle na tom asi bude více než troška pravdy!holt se to na nás všechny se sypalo :-(
Návrat nahoru Goto down
KaeNE
Admin
Admin



Poeet p?íspivku : 64
Registration date : 04. 05. 07

Dnešek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dnešek   Dnešek Icon_minitimeFri Jun 22, 2007 10:14 pm

DObre dnes to uz nechame byt, rano moudrejsi vecera Smile
Návrat nahoru Goto down
KaeNE
Admin
Admin



Poeet p?íspivku : 64
Registration date : 04. 05. 07

Dnešek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dnešek   Dnešek Icon_minitimeFri Jun 22, 2007 10:28 pm

No jeste jsem me tak napadlo co by jsme měli vyřešit-jak čemu se postupně věnovat (pro každý bych udělal nový topic pro přehlednost):

1. Pozice v gildě
2. Pravidla, která nejsou v kodexu, ale musí být kvůli spekulacím uvedena
3. Ostatní záležitosti v gildě (komunikace, funkce, ...)
4. RP gildy
5. Adepti
6. Ples
Návrat nahoru Goto down
Falesa
Kněz
Kněz



Poeet p?íspivku : 24
Registration date : 05. 05. 07

Dnešek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dnešek   Dnešek Icon_minitimeSat Jun 23, 2007 6:33 am

no mě osobně moc zahímá co ste udělali elhasovi? ráno mi tady brečel na rameno jak ste na něj hnusní, takhle si moc hezkej obrázek o gildě neudělá nikdo
Návrat nahoru Goto down
Dragsus
Vyšší Kněz
Vyšší Kněz



Poeet p?íspivku : 50
Age : 36
Registration date : 05. 05. 07

Dnešek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dnešek   Dnešek Icon_minitimeSat Jun 23, 2007 6:55 am

Fione udělej prosím to co jsi navrhoval a prostě bude se to řešit postupně a dokud se to nevyřešínepřejde se k dalšímu kroku protože tak to to nejde sami to vidím ea uznaly jsm eto prostě jsme to vzaly všechno moc zbrkle! takže pomalu a postupně!
Návrat nahoru Goto down
Marek




Poeet p?íspivku : 77
Age : 40
Registration date : 05. 05. 07

Dnešek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dnešek   Dnešek Icon_minitimeMon Jun 25, 2007 9:20 am

Takže tady jsem se dočetl něco o tom že se něco stalo Elhasovi. Proto to budu řešit zde. Nevím přesně co se stalo ale bylo by faj pokud je Dragsus pod osobním tlakem a uvědomujesi že to přepísk se mu omluvit. Je to dobrý hráč kterého je škoda. To že je protekční je možná pravda ale to Zuj taky toho jsem si vydupal a myslím že jsem udělal dobře. A pokud se nastolí zněna pravidel od doby kdy je někdo adept tak se na něj stahují pravidla nové. Mluvil jsem s Elhasem a bylo by více než vhodné se mu omluvit a poprosit ho o návrat protož mám pocit že toto byla naše chyba více než joho.
pokud máte někdo pocit jiný napište ho prosím zde. Je možné že se pletu.




Mara Galager
Návrat nahoru Goto down
Dragsus
Vyšší Kněz
Vyšší Kněz



Poeet p?íspivku : 50
Age : 36
Registration date : 05. 05. 07

Dnešek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dnešek   Dnešek Icon_minitimeMon Jun 25, 2007 9:32 am

NAPOSLED co se ktomu vyjadřuji! pro mě je elhas 14 letej namyšlenej fracek s kterym s ejiž nehodlám více bavit! chtěl jsem sním druhej den v klidu mluvit ale štěkat na sebe nenechám a že potom začal bejt hnusnej i n aHama kterej si to nezasloužil mě nasralo ještě víc!
Návrat nahoru Goto down
Blader




Poeet p?íspivku : 4
Registration date : 18. 06. 07

Dnešek Empty
PříspěvekPředmět: Takže   Dnešek Icon_minitimeMon Jun 25, 2007 1:00 pm

Chtěl bych taky napsat svůj názor aby jste měli i mou verzi.....
Proti Dragsusovi jsem z počátku neměl ani to nejmenší, zato po tom co mi dal pěkně sežrat to že je mi 14 a že si o mě myslí to nejhorší před tím než se se mnou stačil pořádně poznat jsem si řekl že tohle dál nepůjde. Jak jsem si prohlížel celý forum tak tu někdo napsal že lidi v gildě mají být přátelé a mají spolu dobře vycházet. Proto jsem si řekl že přece nebudu sic jen adept v gildě, kde se mnou jeden z členů nevychází. Musím přiznat i svou chybu, protože další den po našem rozporu mi Dragsus napsal a celkem to vypadalo že má i dobrou náladu ale v tu dobu mě začal ventilovat všechen vztek kterej byl ve mě za celou tu dobu uloženej a on to odnesl. Upřímně se ani nedivím že jsem se ten den s ním pohádal, jednoduše se mi nelíbilo to nefér zacházení z předcházejícího dne a upřímně řečeno omlouvat se nechci protože svoje chování chápu.

To Dragsus: To že to odnesl i Hamagen není pravda, to že jsem mu neodepisoval bylo z důvodu že jsem nebyl u ICQ, díky za pochopení Wink

Toť vše co jsem chtěl napsat, doufám že je teď všem jasný jak to bylo.
Návrat nahoru Goto down
Marek




Poeet p?íspivku : 77
Age : 40
Registration date : 05. 05. 07

Dnešek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dnešek   Dnešek Icon_minitimeMon Jun 25, 2007 1:31 pm

vidím že snahu měli oba dva, ale oba to neopětovali. Proto si myslím že teď záleží natom jak se k tomu oba postaví, doufám že to vemete jako chlapi a né jako kluci a zkusíte se nějak domluvit. přinejhorším to zůstane zak jak to je
Návrat nahoru Goto down
Blader




Poeet p?íspivku : 4
Registration date : 18. 06. 07

Dnešek Empty
PříspěvekPředmět: Dnešek   Dnešek Icon_minitimeMon Jun 25, 2007 1:52 pm

OK vemu to jako chlap a navrhuju to nechat tak jak to je
Návrat nahoru Goto down
Marek




Poeet p?íspivku : 77
Age : 40
Registration date : 05. 05. 07

Dnešek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dnešek   Dnešek Icon_minitimeMon Jun 25, 2007 3:02 pm

sem myslel sice že jako chlapi se zkontaktujete a budete ochotni to nějak řešit tak aby Elhas se mohl vrátit a Drag aby byl spokojený, prostě když se omlouval Drag tak Elhas byl tvrdohlaví a teď je to naopak, nechci do nikoho rýpat ale příjde mi to chvílema jako když jsem se na pískovišti pral o hračku, první jsme se porvali tak jsem se omluvil ten mě poslal do řiti a zase přišl on ať si pujčím ale já už nechtěl. Postě nikdo není dokonalí a lidi obzvláš proto se cesta v mezilických vztazích hladá a je škoda to zakopat podle mě kvůli hovadíně protože se dějou dale větší křivdy než toto.



Mara Galager
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Dnešek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dnešek   Dnešek Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Dnešek
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
[SK] Silbanští Kněží-
Přejdi na: