[SK] Silbanští Kněží
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[SK] Silbanští Kněží

Ultima Online :. Midkemia shard :. pure RP guild
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Joe Zeleny

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Zuj
Vyšší Kněz
Vyšší Kněz



Poeet p?íspivku : 49
Registration date : 06. 06. 07

Joe Zeleny Empty
PříspěvekPředmět: Joe Zeleny   Joe Zeleny Icon_minitimeWed Jun 20, 2007 6:39 pm

pry mu to neslo na foru vlozit tak to delam za nej Smile

Život před setkáním…
Narodil jsem se jako ne zrovna nejbohatší syn Krondoru. po absolvování prvních tří měsíců učení došlo k rozhodnutí které se stalo mojí životní cestou poprvé jsem se uviděl se svým otcem (ten už nežije byl to slavný střelec) nahlédl jsem poprvé do svého dědictví to jediné co mi po něm zbylo byl luk ne jen tak obyčejný i pro mé oči nezasvěceného to byl nádherný pohled.po dalších pár měsících v učení jsem o luk přišel v krvavé bitvě. Od té doby čas plynul jako voda, ale přesto byla cesta dlouhá s četnými malými potyčkami. Jednou jsem přemýšlel i o založení vlastního společenství.

Setkání se, se Silbaness
Jednoho slunného dne jsem se doslechnul, že jistý Zuj Zorag by se rád setkal s Joem zeleným, vlastně tedy se mnou. přemýšlel jsem, sháněl informace, dloubal do detailů, ptal se kolem jdoucích. až jednoho dne jsem si to v hlavě srovnal ,,to je ten správný směr mého života. To je ta cesta po které chci jít.Jako hraničář bych mezi ně výtečně zapadl“. A tak začalo hledání nanovo teď již s jistým cílem, byl to on ,,Zuj Zorag“. Toužil jsem se s ním sejít a pak se mi to povedlo zčista jasna jsem ho bez námahy potkal v bance. Ho! Jaké překvapení. Po té co jsem jej oslovil začal si cosi zapisovat. Říkal jsem si ,,že by mne neslyšel?“ ale poté mi podal jeho zápisník a vše bylo jasné, je němý. Nevadilo mi to ale zdálo se to nezvyklé. Po té jsme se po krátké domluvě odebrali do hospůdky ,,U Nasolený tresky“. Tam jsme se o jeho a také o mém zájmu pohovořili nad džbánkem piva. Při západu slunce jsme se s novými zážitky a zkušenostmi rozešli každý svou vysněnou cestou.

Proč k Silbaness
Kdysi jsem si chtěl založit vlastní společenství, jak už jsem před chvílí řekl, ale po čase jsem zjistil jak tato věc leze do peněz. A tak jsem sledoval a sledoval, až pozvání přišlo samo. Moc rád bych se k vám přidal z toho důvodu, že za nějaký čas se stane: příšery jsou pořád pod mým nátlakem a i když se měsíci služby u mistra prokousávám dál tak stále nedocházím uspokojení, protože jen v jednotě je síla. jako jednotlivec si poradím hravě se srnou,medvědem či nějakým goblinem, ale když se s vámi sjednotím mohu pozorovat jak padají celé jejich sídla. A zrovna vás si chci vybrat proto, že jsem se doslech (prominte) neschopní, ale myslím a spíše vím že to jsou lži nikdo se zkušenostmi a zdravým rozumem nemůže být k ničemu, proto jdu k vám.


Hranicar. ucednik. ICQ 441267804
Návrat nahoru Goto down
Marek




Poeet p?íspivku : 77
Age : 40
Registration date : 05. 05. 07

Joe Zeleny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Joe Zeleny   Joe Zeleny Icon_minitimeWed Jun 20, 2007 7:06 pm

no zajímavé opravdu nemám slov

Zezačátku dobré ale ta poslední část !!!!!!!!!!!!!! Tu si přepiš než se nervnu, sice možná pravdivé ale nasereš tím široké okolí Smile

takže opravit poslední část, a pak se budeme bavit dál




Mara Galager
Návrat nahoru Goto down
Wertyk
Kněz
Kněz



Poeet p?íspivku : 40
Registration date : 06. 05. 07

Joe Zeleny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Joe Zeleny   Joe Zeleny Icon_minitimeWed Jun 20, 2007 8:13 pm

lol!

Takže jenom pár připomínek: Líbilo se mi to jako příběh ale ten konec je fakt hroznej. Za prvý že sme neschopný neni pravda. My jenom jsme PURE RP guilda. Tudíž nechodíme dungy, jak je zvykem u jiných guild. My prostě a jednoduše NEJSME dungařská guilda. A prezentování tohohle názoru ti nevim, jestli zrovna pomůže...

Koukej to předělat!!!
Návrat nahoru Goto down
KaeNE
Admin
Admin



Poeet p?íspivku : 64
Registration date : 04. 05. 07

Joe Zeleny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Joe Zeleny   Joe Zeleny Icon_minitimeWed Jun 20, 2007 8:33 pm

Nejdřív jsem se nechtěl vůbec vyjadřovat, ale nakonec jsem se rozhodl sem neco napsat...

Je to sice dlouhy ale nejak me to nezaujalo a ten konec me jaksi prekvapil. Pokud to predelas a bude to k svetu tak se uvidi
Návrat nahoru Goto down
Beor
Kněz
Kněz



Poeet p?íspivku : 17
Registration date : 04. 05. 07

Joe Zeleny Empty
PříspěvekPředmět: Komentář podložený věkem   Joe Zeleny Icon_minitimeThu Jun 21, 2007 5:19 pm

Zajímavý příběh!
Ten konec pouze vyjadřuje názor, panující v zemích Midkemijský a proto se domnívám, že není špatné ho zde uvést.
Kdo křičí předělej to by si měl vyslechnout i názory jiných hráčů a toho co se povídá v "kuloárech".

Tolik k tomu co Vás rozhořčuje.

Teď ale jinam, je to hraničář a my jsme zasvěceni rovnováze, což je i cíl hraničářů. Proto pokud to má nějaký význam, jsem pro přijetí a klidně se adepta ujmu jako mistr.

Beor Triprsty (Jerod)

P.S.: zamyslete se spíš nad tím, proč to napsal. Určitě ne jako urážku.
Návrat nahoru Goto down
Marek




Poeet p?íspivku : 77
Age : 40
Registration date : 05. 05. 07

Joe Zeleny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Joe Zeleny   Joe Zeleny Icon_minitimeThu Jun 21, 2007 6:26 pm

Promě zamě, pokud jse ho ujmeš tak jsem proale myslím že i tak pokud někam chci tak to aspoň lépe formuluju





Mara Galager


Edit Wertyk: Souhlas.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Joe Zeleny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Joe Zeleny   Joe Zeleny Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Joe Zeleny
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
[SK] Silbanští Kněží :: Pro zájemce :: Přihlášky-
Přejdi na: