[SK] Silbanští Kněží
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[SK] Silbanští Kněží

Ultima Online :. Midkemia shard :. pure RP guild
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Elhas Kel

Goto down 
+2
Marek
Wertyk
6 posters
AutorZpráva
Wertyk
Kněz
Kněz



Poeet p?íspivku : 40
Registration date : 06. 05. 07

Elhas Kel Empty
PříspěvekPředmět: Elhas Kel   Elhas Kel Icon_minitimeMon Jun 18, 2007 6:42 pm

Z technických důvodů to zase sem dávam já Smile

Elhas Kel byl narozen před sto třinácti léty v elfím městě Elvandaru Elias a Luthiusi Kel. Spolu s jeho starším bratrem Luthelasem od mala rád chodil do přírody a lovil zvěř. Když dospěl stého roku svého života, rozhodl se stejně jako jeho bratr být hraničářem. Stal se učněm mistra hraničáře v Elvandaru a učil se lukostřelbě. Nejdřív se odvážil maximálně do lesa, ale později již spolu s jeho bratrem chodil do elvandarských bažin lovit tamní kreatury. Vždy svému bratru záviděl jeho um. Byl lepší prakticky ve všem. Uměl lépe střílet z luku, ochočovat zvěř, obvazovat krvácející rány a další schopnosti, které by měl lovec dobře ovládat aby byl úspěšný ve své profesi. Luthelas měl lepší tělesné předpoklady, byl statný a dobrodružně založený po otci, zato Elhas byl uhlazený, upravený a pohledný, proto se spíše podobal ženě než muži i podle jeho zlatavé kadeře.
Po pár měsících bratři Kelové poznali dívku jménem Altara pocházející z Krondoru. Luthelas se o ni velice zajímal a snažil se ji získat. Jelikož se Elhasovi líbila také a věděl že nemá šanci, bratrovi se ve vztazích vzdaloval a pomalu si začal zvykat na samotu kterou nacházel v lesích Elvandaru.
Po dosažení hodnosti bakaláře u mistra hraničáře, se Elhas rozhodl hledat štěstí v hlavním městě Midkemie, v Krondoru. Krondorský ruch na Elhase nejdřív působil dost těžkopádným dojmem, časem se ale s Krondorem sžil stejně jako s elvandarskými lesy a pokračoval v tréninku. V Krondoru si našel pár přátel a připojil se ke Společenství Tajemného Kruhu. Spolek pořádal různé výpravy, na kterých Elhas poznal co je to pravé nebezpečí a získával vzácné kousky do jeho výbavy. Když nebyl na nebezpečné výpravě, otáčel se za děvčaty které denodenně potkával v Krondoru a seznámil se s Eliškou Statečnou, s kterou později plánoval svatbu, která se nakonec nikdy neuskutečnila. S jeho bratrem se sektával pouze vzácně, však každé jejich sektání bylo překvapením. Luthelas se totiž stal nekromancerem poté co zaprodal svoji duši bohům chaosu kvůli lásce k Altaře a pomalu se z udatného elfího hraničáře měnil na nelidskou zrůdu opovrhující vším živým. Proto bylo zvláštností že se oženil s válečnící z lidského rodu El Lon a splodil s ní syna Ethrihila, s kterým se Elhas po čase setkal a řešil s ním jeho životní krizi neznalosti jeho vlastního původu.
Když se Elhas vyučil mistrem v jeho povolání, ovládal bez problému lukostřelbu i ochočování zvěře, čímž si vydělával až dosáhl slušného jmění.
Po čase mu jeho povolání přestalo dělat potěšení a rozhodl se že povolání hraničáře pověsí na hřebík, odejde ze společenstva a bude žít poklidným životem v jeho rodném městě Elvandaru. Po dvou letech nicnedělání a utrácení svého jmění se rozhodl že mu role někoho, kdo pořád sedí na zadku v jeho rodném městě není souzena. Vytáhl z truhly starý luk, toulec se šípy a to málo co mu zbylo z jeho peněz a vrátil se k jeho povolání. Postupně zjistil že jeho muška není zdaleka tak dobrá jako bývala, zvěř jej neposlouchá a nedokáže obvázat ani jizvičku. Musí tedy začít od začátku, úplně od píky.



Jméno na GP: B.lader
Povolání: Hraničář - Pán šelem
Skype dodam
Návrat nahoru Goto down
Marek




Poeet p?íspivku : 77
Age : 40
Registration date : 05. 05. 07

Elhas Kel Empty
PříspěvekPředmět: Re: Elhas Kel   Elhas Kel Icon_minitimeMon Jun 18, 2007 8:03 pm

Příběh se mi moc líbil, vidím že někdo má vlohy proto sepsat svůj životní osud barvitě ale přesto pravdivě, doufám že se všichni setkáme a poznáme se.





Mara Galager
Návrat nahoru Goto down
KaeNE
Admin
Admin



Poeet p?íspivku : 64
Registration date : 04. 05. 07

Elhas Kel Empty
PříspěvekPředmět: Re: Elhas Kel   Elhas Kel Icon_minitimeTue Jun 19, 2007 2:12 pm

Zdravím Elhase Kela. Mnoho vody uplnynulo, kdy jsem nemel ani vidu ani slechu o tomto elfovi. Ale nyni jsem rad ze se opet schledavame.

S radosti se za nej zarucuji a rad ho provedu dobou jeho adeptstvi.
Návrat nahoru Goto down
Dragsus
Vyšší Kněz
Vyšší Kněz



Poeet p?íspivku : 50
Age : 36
Registration date : 05. 05. 07

Elhas Kel Empty
PříspěvekPředmět: Re: Elhas Kel   Elhas Kel Icon_minitimeTue Jun 19, 2007 3:09 pm

ano životopis to e více než dobrý a propracovaný ale bohužel v tom nevidím jak přišel n anaší gildu ani proč se knám hlásí proto bych i uvítal dopsání důvodů a jak na naás přišel! jinak opravdu podařné dílko a těšim se na setkání ve hře!
Návrat nahoru Goto down
Blader




Poeet p?íspivku : 4
Registration date : 18. 06. 07

Elhas Kel Empty
PříspěvekPředmět: Chybějící věci   Elhas Kel Icon_minitimeTue Jun 19, 2007 4:13 pm

Takže doplňuji to co tu z mé strany chybí:

V době kdy Elhasovi probíhal prozatímní hraničářkský důchod, občas slýchával rozprávky jiných elfů z města Elvandaru a často se jich taky účastnil. Velmi často slýchával o "Gildách" a "Společenstvích" které právě existují a spolu s ostatními elfy vzpomínal na dobu kdy byl on ve Společenství Tajemného Kruhu. Ze všech existujících gild o kterých slyšel ho zaujala jenom jedna, uctívající bohyni Silban. Bohyni plodnosti a hojnosti, jinak známou jako matku země. Moc si přál se aspoň s jedním z nich setkat a promluvit si o bohyni, kterou uctívají.
Zhruba po roce, v době kdy se Elhas rozhodl vrátit zpět ke svému povolání hraníčáře se mu jeho přání splnilo. Když byl lovit v lesích nacházejících se v okolí města Crydee, dostal chuť na vyhlášené Crydeejské pivo. Odebral se tedy do hospody patřící sympatickému hostinskému a v ní potkal dva členy společenství Silbaness: Abigail z Crydee a Máru Galandera. Dal se s nimi do řeči a plánovaná slabá čtvrthodinka na posílení se změnila na několikahodinovou diskuzi na různá témata. Mezitím se s nimi blíže seznámil a napadlo ho že si s nimi rozumí jak s málokterými lidmi. Měl pocit jako kdyby do jejich společenství patřil.
Když odešel po rozloučení s členy společenství Silbaness, bloumal před spaním ve své loži v rodném Elvandaru nad tím, jestli má zkusit podat přihlášku do jejich společenství či nikoliv. Když se ráno probudil, měl jasno, za pokus to určitě stojí, řekl si a vydal se ještě před začátkem každodenní služby u mistra hraničáře v Elvandaru směr Carse k sídlu gildy Silbaness. Svou žádost připíchl špendlíkem na jejich nástěnku a
nenápadně se ztratil v lesích.



Snad to bude stačit, kdyžtak stačí napsat a já opět doplním!
Návrat nahoru Goto down
Zuj
Vyšší Kněz
Vyšší Kněz



Poeet p?íspivku : 49
Registration date : 06. 06. 07

Elhas Kel Empty
PříspěvekPředmět: Re: Elhas Kel   Elhas Kel Icon_minitimeTue Jun 19, 2007 4:22 pm

krasne pribehy. myslim ze mi dva si budeme rozumnet Smile davam ti palec nahoru Smile
Návrat nahoru Goto down
Marek




Poeet p?íspivku : 77
Age : 40
Registration date : 05. 05. 07

Elhas Kel Empty
PříspěvekPředmět: Re: Elhas Kel   Elhas Kel Icon_minitimeTue Jun 19, 2007 4:29 pm

Já dofám že toto bude stačit i našim nespokojeným členům, kteří jsou často nároční ale mají k tomu důvod. Smile takže doufám že jim to bude stačit, mě to stačí určitě. Samozřejmě bych byl rád pokud by jsi se sešel se členy gildy kteří tě trochu vyspovídají, doufám že to pro tebe nebude problém a budou mít tentýž pocity po setkání s tebou jako já Smile (To myslím jen v dobrém)


PS.: Jsem Galager ne Galander lol! Ale to nemění na příběhu vážnost ani hodnotu



Mara Galager
Návrat nahoru Goto down
Wertyk
Kněz
Kněz



Poeet p?íspivku : 40
Registration date : 06. 05. 07

Elhas Kel Empty
PříspěvekPředmět: :-)   Elhas Kel Icon_minitimeTue Jun 19, 2007 4:31 pm

Jenom si dvakrát rejpnu Smile

1) Naše guilda sice je Silbaness, ale bohyně je Silban
2) Jenom mě trochu praštilo do očí slovo špendlíkem Very Happy

Jinak nemam námitky
Návrat nahoru Goto down
Dragsus
Vyšší Kněz
Vyšší Kněz



Poeet p?íspivku : 50
Age : 36
Registration date : 05. 05. 07

Elhas Kel Empty
PříspěvekPředmět: Re: Elhas Kel   Elhas Kel Icon_minitimeTue Jun 19, 2007 4:31 pm

*vztoupil do místnosti celý naštvaný* to si ze mě děláte srandu takovej příběh!!!! můj verdiktr je *palcem naznačil vodorovnou čárua chvíly sním kolíbal a posléze.....................................................jej vztyčil a rozesmál se* abo můj palec směruje k neby a to zanmená že souhlasím s Elhasovým přijetím mezi adepty. :-)
Návrat nahoru Goto down
Blader




Poeet p?íspivku : 4
Registration date : 18. 06. 07

Elhas Kel Empty
PříspěvekPředmět: Oprava   Elhas Kel Icon_minitimeTue Jun 19, 2007 5:05 pm

Omlouvám se za Galander a za Silbaness ale tyto a další informace jsem čerpal od Dragsuse i když je to samozřejmě taky moje vina....

Edit Wertyk: Bylo to dost dobrý. Milionkár lepší než Bajt. Tohle jsou chybky nad kterýma každej mávne rukou
Návrat nahoru Goto down
KaeNE
Admin
Admin



Poeet p?íspivku : 64
Registration date : 04. 05. 07

Elhas Kel Empty
PříspěvekPředmět: Re: Elhas Kel   Elhas Kel Icon_minitimeTue Jun 19, 2007 6:12 pm

ted nebudu rejpat do elhase ale do draga cheers proc proboha porad pouzivas takovyhle napinaci věty. kdyz to je jednou za cas tak to napne, ale ted uz jsem si na to u tebe dost zvyk Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Elhas Kel Empty
PříspěvekPředmět: Re: Elhas Kel   Elhas Kel Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Elhas Kel
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
[SK] Silbanští Kněží :: Pro zájemce :: Přihlášky-
Přejdi na: