[SK] Silbanští Kněží
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[SK] Silbanští Kněží

Ultima Online :. Midkemia shard :. pure RP guild
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Opravuji svoji přihlášku Niny Clarice

Goto down 
+2
Zuj
Bajt
6 posters
AutorZpráva
Bajt




Poeet p?íspivku : 3
Age : 32
Registration date : 09. 06. 07

Opravuji svoji přihlášku Niny Clarice Empty
PříspěvekPředmět: Opravuji svoji přihlášku Niny Clarice   Opravuji svoji přihlášku Niny Clarice Icon_minitimeSat Jun 09, 2007 12:57 pm

Bylo rané nedělní odpoledne a já prováděla jako každý den svou meditaci na nedaleké mýtince u Carsu. Když v tu ránu mi přiletěl neznámý šíp k noze, vykřikla jsem strachem:“Pane bože který blázen?“. Viděla jsem jak se osoba, která vystřelila onen šíp blíží ke mně. Byl to Temný Elf, který se evidentně zatoulal. Buď mě chce zabít nebo přišel žádat o pomoc. Mé zkušenosti ale byly velké tudíš jsem věděla, že Temní Elfové nemají v povaze žádat o pomoc. Soudila jsem dobře,protože opodál se vyřítila z lesíku řádka Elfích bojovníků a vypadaly velice nazlobeně. „Vzdejte se nebo budete mít problémy“, křikla jsem po bandě elfů a vytáhla jsem z batohu moji knihu magie. A za mnou jsem uslyšela muže,který si mumlal pod vousy něco jako: „Matičko přírodo dej mi sílu ovládat zemi“. Otočila jsem se a spatřila muže kterého jsem na svých cestách už párkrát spatřila. Měl na sobě nádherně zelenou Archmágovu róbu a před ním stál obrovský Zemní elementál, kterého jsem se i trochu lekla. Za tu dobu jak jsem obdivovala toto stvoření elfové byly už dávno pryč. Povídám: „Děkuji vám pane za moji záchranu. Jsem vám moc dlužna. Mé jméno je Nina Clarice.“. On odvětil: „To nestojí za řeč, mé je Dragsus.“. Ještě ten den byl onen Dragsus velmi vstřícný a napsal mi pár kouzelných svitků. Od té doby uplynula řádka let a poznala jsem i o dost více lidí mezi nimi byla i má přítelkyně Abi která mi poskytovala různé druhy zbrojí a já za oplátku různé druhy kůží. Ale naše dohoda že si zajdeme na skleničku se ještě neuskutečnila, protože obě máme hodně práce. Ona šije já zabíjím Kyklopy.
Už se skoro stmívalo a já si řekla: „Už jsem si za dnešek vydělala dost, půjdu se vyspat domů.“, nebylo tomu tak. Ptáte se proč? Jak jsem to řekla, kdo se to přede mnou neobjevil? Ona skupinka Temných Elfů,které jsem potkala ten den u Carsu. Teď mi opravdu žádný Dragsus nepomůže okamžitě jsem vykřikla kletbu a skákala jsem na svého rodinného koníčka Mistika. Každý kdo se trochu zná s Temnými Elfy ví , že jsou pomalu rychlý jako kůň. Jestli mám umřít tak za dobrou věc. Přitála jsem uzdu koně a po cestě k nim četla kletbu, kterou bych mohla vykouzlit spirituální čepele. Povedlo se. Čepele se držely dlouho ale po pár minutách boje je zničily. Mé vzpomínky, ale mířily někam do dob spět ne Dragsuse. A na jeho kouzlo Vyvolání zemního Elemetála. Na trhu v Elerialu jsem si ono kouzlo koupila. Zvuk ptáků mě vedl k tomu abych se pokusila toto kouzlo seslat. Na poprvé se mi nepovedlo, protože Elfí lučištník mě zasáhl do pravé paže (do dnes tam mám jizvu). Těchto ani ne pět minut mi připadalo jako věčnost. Na konec jsem Elementála vyvolala a poslouchal mě na slovo. Zůstala jsem jak zcepeněná s úsměvem na rtech. „Kam nám elfové zmizly teď?Hahaha.“
Ten pocit do dnes nezapomenu. Za nedlouho jsem se vydla do Krondoru kde jsem potkala opět Abi. „Promiň Abi ale ty peníze na tu róbu nemám.“. Je to dobrá slečna pochopila mě. Další den mi Došel vzkaz po holubovi ve kterém se psalo: „Proč se hlásíš do guildy, která se za chvíli rozpadne???“ nebyla jsem jí schopna odpovědět, protože měla pravdu a já si to neuvědomila. Časem jsem jí odpověděla : „Víš Abi máš vlastně pravdu, spadla jsem do toho plná nadšení ale bez rozmyslu.Napravím své chyby a přihlásím se k vám.“O guildě Silbaness jsem toho slyšela moc od svích přátel, a proto
jsem ještě onen den zaslala prosbu o přijetí.


Naposledy upravil dne Mon Jun 18, 2007 11:58 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Zuj
Vyšší Kněz
Vyšší Kněz



Poeet p?íspivku : 49
Registration date : 06. 06. 07

Opravuji svoji přihlášku Niny Clarice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Opravuji svoji přihlášku Niny Clarice   Opravuji svoji přihlášku Niny Clarice Icon_minitimeSat Jun 09, 2007 4:00 pm

lepsi. jiste casti casti pribehu mi tam moc nepasuji. nekde jsou pouzity opravdu¨velmi podivna spojeni. ale je videt ze k nam opravdu chce. skusil bych ho (ji) vzit za adepta. pak se uvidi. zalezi co predvede ve hre, snad to bude lepsi nez ten pribeh.
Návrat nahoru Goto down
Wertyk
Kněz
Kněz



Poeet p?íspivku : 40
Registration date : 06. 05. 07

Opravuji svoji přihlášku Niny Clarice Empty
PříspěvekPředmět: Hmmmmmmm   Opravuji svoji přihlášku Niny Clarice Icon_minitimeSun Jun 10, 2007 5:28 pm

Bajte já tě varoval, aby si mi nedělal ostudu :-D S v tej zprávě bylo jenom, že jich půlku zabanujou nebo je rozmlátí jiný guildy :-) Toť můj názor na Rajcovně Ohnuté Holky (RoH)
Návrat nahoru Goto down
Wertyk
Kněz
Kněz



Poeet p?íspivku : 40
Registration date : 06. 05. 07

Opravuji svoji přihlášku Niny Clarice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Opravuji svoji přihlášku Niny Clarice   Opravuji svoji přihlášku Niny Clarice Icon_minitimeSun Jun 10, 2007 5:35 pm

A ještě btw mezi náma...doufal sem, že vymyslíš nějakej lepší způsob pro důvod přidání k Silbaness, než to, že se tě snažim přetáhnout k nám
Návrat nahoru Goto down
Wertyk
Kněz
Kněz



Poeet p?íspivku : 40
Registration date : 06. 05. 07

Opravuji svoji přihlášku Niny Clarice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Opravuji svoji přihlášku Niny Clarice   Opravuji svoji přihlášku Niny Clarice Icon_minitimeSun Jun 10, 2007 5:58 pm

Tímto se zaručuji za Ninu Clarice
Návrat nahoru Goto down
KaeNE
Admin
Admin



Poeet p?íspivku : 64
Registration date : 04. 05. 07

Opravuji svoji přihlášku Niny Clarice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Opravuji svoji přihlášku Niny Clarice   Opravuji svoji přihlášku Niny Clarice Icon_minitimeSun Jun 10, 2007 8:26 pm

Nevim nevim, jestli ?ho(ji)? prijmout za adepta, mozna bych ji radej nejdriv potkal ve hre nekde, aby jsme sem nebrali uplne ciziho cloveka


Edit Wertyk : S tím se počítá Wink

EK: ale driív nez bude adept Wink

Edit Wertyk : S tím se počítá Wink

EK: oki Wink
Návrat nahoru Goto down
Marek




Poeet p?íspivku : 77
Age : 40
Registration date : 05. 05. 07

Opravuji svoji přihlášku Niny Clarice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Opravuji svoji přihlášku Niny Clarice   Opravuji svoji přihlášku Niny Clarice Icon_minitimeSun Jun 10, 2007 9:14 pm

četl jsem příběhy které byly mnohem horší, ale jelikož se hlásí do RP gildy čekal bych něco nápaditějšího (menší sklamání) ,čož se může změnit ve chvíli kdy tuto osobu poznáme. doufám že mile překvapí, ale prozatím bych jakékoli přijímaní i jen za adepta nechal tak, ať se členové mohou seznámit, je jedno jestli ve hře nebo na ocq, skypu atd...




Mara Galager
Návrat nahoru Goto down
Bajt




Poeet p?íspivku : 3
Age : 32
Registration date : 09. 06. 07

Opravuji svoji přihlášku Niny Clarice Empty
PříspěvekPředmět: Opravuji svoji přihlášku Niny Clarice   Opravuji svoji přihlášku Niny Clarice Icon_minitimeMon Jun 11, 2007 8:24 am

jo jo rád bych se s vámi taky setkal ... a souhlasím se vším co jste řekly... a kdyby jste měl někdo čas tak na GP mám jméno Bajticek
Návrat nahoru Goto down
Dragsus
Vyšší Kněz
Vyšší Kněz



Poeet p?íspivku : 50
Age : 36
Registration date : 05. 05. 07

Opravuji svoji přihlášku Niny Clarice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Opravuji svoji přihlášku Niny Clarice   Opravuji svoji přihlášku Niny Clarice Icon_minitimeSun Jun 17, 2007 6:30 pm

Takže oproti tý minulý obludnosti kterou semn poslal je toto již lepší dílko ale stejně se mi tam hodně frázý a slovních obratů opravdu nelíbí např. "nakopla jsem koně" to mi příde jako když řekne nakopnu motorku a jedu prič :-) pokud ještě příběh upravíš a přepíšeš na dobře tak příběh budu brát vážně ve hře jsem NInu poznal to je pravda a byla docela slučná dívka ale mluvil jsem sní asi 15-30minut což je málo! A doporuřuji KONEČNĚ vymyslet pořádnej důvod že chceš knám do gildy(PS: Wertíku a řeklo se že se nebude lanařit do gildy!) takže dokud si s Ninou ještě pořádně v ehře nepokecám tak se za bajtíka nezaručím! nechci ovlivňovat ostatní ale měli by se taky tak zachovat.nevim jak dobře s ezná bajtík s wertíkem (myslim v reálui ve hře) ale jak sám bajtík píše neměly spolu mocc času na pokec takže to jeho za ručení nevím jak mám brát.
Návrat nahoru Goto down
Bajt




Poeet p?íspivku : 3
Age : 32
Registration date : 09. 06. 07

Opravuji svoji přihlášku Niny Clarice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Opravuji svoji přihlášku Niny Clarice   Opravuji svoji přihlášku Niny Clarice Icon_minitimeMon Jun 18, 2007 12:01 pm

Dragsus napsal:
Takže oproti tý minulý obludnosti kterou semn poslal je toto již lepší dílko ale stejně se mi tam hodně frázý a slovních obratů opravdu nelíbí např. "nakopla jsem koně" to mi příde jako když řekne nakopnu motorku a jedu prič :-) pokud ještě příběh upravíš a přepíšeš na dobře tak příběh budu brát vážně ve hře jsem NInu poznal to je pravda a byla docela slučná dívka ale mluvil jsem sní asi 15-30minut což je málo! A doporuřuji KONEČNĚ vymyslet pořádnej důvod že chceš knám do gildy(PS: Wertíku a řeklo se že se nebude lanařit do gildy!) takže dokud si s Ninou ještě pořádně v ehře nepokecám tak se za bajtíka nezaručím! nechci ovlivňovat ostatní ale měli by se taky tak zachovat.nevim jak dobře s ezná bajtík s wertíkem (myslim v reálui ve hře) ale jak sám bajtík píše neměly spolu mocc času na pokec takže to jeho za ručení nevím jak mám brát.

koně už jsem opravila a ve hře jsme se viděly mnohem častěji, ale i tak nemám problém se si s tebou pokecat jak ve hře tak i v reálu... Wink
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Opravuji svoji přihlášku Niny Clarice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Opravuji svoji přihlášku Niny Clarice   Opravuji svoji přihlášku Niny Clarice Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Opravuji svoji přihlášku Niny Clarice
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
[SK] Silbanští Kněží :: Pro zájemce :: Přihlášky-
Přejdi na: