[SK] Silbanští Kněží
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[SK] Silbanští Kněží

Ultima Online :. Midkemia shard :. pure RP guild
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Nina Clarice (sry že to píšu já, poslal to mě)

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Wertyk
Kněz
Kněz



Poeet p?íspivku : 40
Registration date : 06. 05. 07

Nina Clarice (sry že to píšu já, poslal to mě) Empty
PříspěvekPředmět: Nina Clarice (sry že to píšu já, poslal to mě)   Nina Clarice (sry že to píšu já, poslal to mě) Icon_minitimeThu Jun 07, 2007 7:47 pm

Narodila jsem se v poklidném městečku Carse. Má matka Mariana Clarice byla známou válečnicí a patřila ke strážím v Krondoru. Zato můj otec kovář. V mých šesti letech na Carse zaútočila tlupa Quegských korzárů, která zabila velkou část obyvatel, včetně mého otce. Já s matkou jsme stihly utéci do bezpečí Krondorských zdí. O pár let později mi zemřela i matka na následky velmi prudkého jedu, před tím než skonala mi odkázala klíč od rodinné truhly jako dědictví. V bance jsem si tuto truhlici vyžádala a odemkla ji. Kromě peněz a šatů ze vzácných látek, jsem pod zbraněmi mého otce našla starobylou knihu magie ( oni věděli, že mi boj se zbraněmi nejde ). V mých patnácti jsem hledala učitele, s kterým bych se mohla zdokonalit v onom umění magie. Učitele jsem v Krondoru našla, ale nesplnil má očekávání, proto jsem se vydala na Krondorské náměstí, kde bývá spousta lidí a snad i nějaký ten kouzelník. Na náměstí jsem narazila na mého přítele z dětství Darika Rootha, který je rovněž mágem jako já. Ze začátku mi velmi pomohl a zasvětil mě do tajů magie a později mě nechal jít svou vlastní cestou. Potřebovala jsem se postavit na vlastní nohy jelikož peníze z dědictví připadly na magické potřeby a trénink. V hospodě U Nasolené tresky jsem potkala muže jménem Abadon, který mi poskytnul informaci o práci v Šedých Věžích. Tak jsem se tam vypravila. Dlouho trvalo projít spletitými tunely Šedých Věží cestou jsem narážela na spousty podivných bestií, Které jsem doposud nespatřila. Nakonec ( snad díky štěstí ) jsem do hlavního trpasličího města dorazila živá bez chybějících končetin. Práci mi nabídl Jeden z horníků, kterému odcizily permoníci jeho drahé kameny. Dozvěděla jsem se že permoníci jsou ty bestie, které jsem na cestě sem měla tu čest vidět a s kterými to mělo rychlý konec. Má nová a úplně první práce byla zabíjet ty ohavné stvůry, kterým říkají permoníci. Tunely se pomalu začaly stávat mým druhým domovem a brzy jsem se tam vyznala i bez mapy. Ale jak šli léta dál zjistila jsem, že už mi permoníci nestačí a táhlo mě zpátky do rodného města. Carse se za tu řádku let ani trochu nezměnil, pouze náš domov kde jsme bydleli, obsadila skupina lidí, která si říká Silbanes. Táhne mě to zpět domů.



Jméno na GP: Bajticek
Povolání: Mág (podpovolání a lvl dodám)
Návrat nahoru Goto down
Dragsus
Vyšší Kněz
Vyšší Kněz



Poeet p?íspivku : 50
Age : 36
Registration date : 05. 05. 07

Nina Clarice (sry že to píšu já, poslal to mě) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nina Clarice (sry že to píšu já, poslal to mě)   Nina Clarice (sry že to píšu já, poslal to mě) Icon_minitimeThu Jun 07, 2007 8:35 pm

Takže mágem se učíš od mala a né od 15 let to je pozdě! a za druhý tuto postavu nikd ynepříjmu ten to příběh je otřesný s naší gildou to nemá nic společného odvolává se na CoZ(fuj) a na abbadona(v příběhu blbě napsaný)((B naše skoro spolu gilda)) takže snáma taky kulový spojený!Takže já nevidím proč toto považovat vůbec za nějkou přihlášku bral bych to spíše za příběh(sepsaný během několika minut) který by mohl být obsáhlejší a více spojený s S a né jenom jedna či dvě věty na konci! Takže pokdu ot mám brát jako přihlášku kompletně přepracovat a pokud se o to pokusí až poté budu uvažovat o té postavě a nevidím v tom žádné RP propojení stím světem a snáma vůbec(NAPRAVIT!!!)
Návrat nahoru Goto down
Zuj
Vyšší Kněz
Vyšší Kněz



Poeet p?íspivku : 49
Registration date : 06. 06. 07

Nina Clarice (sry že to píšu já, poslal to mě) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nina Clarice (sry že to píšu já, poslal to mě)   Nina Clarice (sry že to píšu já, poslal to mě) Icon_minitimeFri Jun 08, 2007 12:18 pm

tak to sem moc nepobral. nechapu proc se chce pridet silbaness? snad aby sme ji sponzorovali bylynky? a ta veta ,,nejaka skupina lidi co si rikajiSilabaness mi zabrali domov" Very Happy moc pekne! za sebe rikam ne.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nina Clarice (sry že to píšu já, poslal to mě) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nina Clarice (sry že to píšu já, poslal to mě)   Nina Clarice (sry že to píšu já, poslal to mě) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nina Clarice (sry že to píšu já, poslal to mě)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
[SK] Silbanští Kněží :: Pro zájemce :: Přihlášky-
Přejdi na: