[SK] Silbanští Kněží
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[SK] Silbanští Kněží

Ultima Online :. Midkemia shard :. pure RP guild
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Návrh na pořádání plesu

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Marek




Poeet p?íspivku : 77
Age : 40
Registration date : 05. 05. 07

Návrh na pořádání plesu Empty
PříspěvekPředmět: Návrh na pořádání plesu   Návrh na pořádání plesu Icon_minitimeTue Jun 05, 2007 4:58 pm

Zdravím všechny a prosím vás aby jste se k tomuto vyjádřili. Smile Na foru midkemie jsem našel nápad na pořádání plesu ale nikdo se toho neujal. Tak jsem si řekl že by jsme mohli my. Riven říkal že nám ve všem vyje vstříc.
takže mám takový návrh. Pořádat ples s tombolou jídle atd.. další věci nejsou problém pokud to vymyslíte. Každopádně by se jednalo o to žebychom mudeli najít vhodné místo, může to být i v přírodě. Normálně bychom prodávali lístky za nějakou simbolickou cenu to je třeba 50 zlatých a lístky do tomboli za 10zkatých ( prostě tak jak to je na normálním plese). nachystali bychom stoly s jídlem a občerstvením. Zkontaktovali crafty jestli by měli zájem věnovat něco do tomboli samozřejmě s tím že u každého předmětu bychom řekli kdo to věnoval. a na závěr tohoto plesu bychom se domluvily s Rivem aby nechal danou lokalitu obléhat. ale nějak rozumě ne jak posledně Carse. Další program bych nechal navás nevím co dál je v možnostech midkemie.
(to tomboli bychom většinu věcí věnovali my, ale byly by tam i ceny jako králík, kozel, nebo 1 pecen chleba atd.. jen pro srandu)



Mara Galager
Návrat nahoru Goto down
Marek




Poeet p?íspivku : 77
Age : 40
Registration date : 05. 05. 07

Návrh na pořádání plesu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrh na pořádání plesu   Návrh na pořádání plesu Icon_minitimeTue Jun 05, 2007 5:02 pm

jo těch návrhů udělejte víc ale jen takové které se vám zdají zrealizovatelné, Riven urči některé proškrtá že jsou nezrealizovatelné. ne že mu to pošlem a bude to jedna cipovina vedle druhé a nebo něco co nejde na midkemii udělat.






Mara Galager
Návrat nahoru Goto down
Wertyk
Kněz
Kněz



Poeet p?íspivku : 40
Registration date : 06. 05. 07

Návrh na pořádání plesu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrh na pořádání plesu   Návrh na pořádání plesu Icon_minitimeTue Jun 05, 2007 5:03 pm

Já jsem pro, ale vynechte Crydee. Já tam bydlim rád a už bylo obléháno několikrát :-D
Návrat nahoru Goto down
Marek




Poeet p?íspivku : 77
Age : 40
Registration date : 05. 05. 07

Návrh na pořádání plesu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrh na pořádání plesu   Návrh na pořádání plesu Icon_minitimeTue Jun 05, 2007 5:09 pm

ještě mě napadlo vyhlásit krále a královnu plesu
Návrat nahoru Goto down
Dragsus
Vyšší Kněz
Vyšší Kněz



Poeet p?íspivku : 50
Age : 36
Registration date : 05. 05. 07

Návrh na pořádání plesu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrh na pořádání plesu   Návrh na pořádání plesu Icon_minitimeTue Jun 05, 2007 5:14 pm

CO tam zařadit takový mini soutěže dejem tomu jako štafetovej běh nebo podobný volovyny lovení jablek lovení ryb v potůčku a podobne jen pro srandu a ceny by byly taky blbůstky nic věčnýho ale pro halvního který by vyhrál nejvíce disciplín šerpa pro pána/paní plesu a nějaký věcný dar :-)
Návrat nahoru Goto down
Marek




Poeet p?íspivku : 77
Age : 40
Registration date : 05. 05. 07

Návrh na pořádání plesu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrh na pořádání plesu   Návrh na pořádání plesu Icon_minitimeTue Jun 05, 2007 6:11 pm

takže mám takový ucelený návrh:
Udělal bych to v LaMutu, do hospody bych dal jídlo a pití. Venku na tamnějším náměstí bych udělal později tombolu. ta by probíhala tak že 3 dny pře plesem by se někde postavil vendor který by prodával knihy s čísly, knihy by byly uzamčené aby do nich nikdo nemohl psát, potom by se losovalo ( podobně jako v reale akorát knihy by byly poskládané na stole a náhodně by se tahalo ). před baránou by se konali nějaké soutěže ( které by to chtělo ještě dopilovat ). na náměstí by dále probíhala soutěž o královnu a krále plesu a na závěr plesu by bylo vyhodnocení. při vyhodnocení by se řeklo že zvědi viděli skupinu něčeho ( to necháme na GM abycho předešli problému u Carse ) a ta se chystá napadnout lamut ale to až na uplný závěr. přesný čas dopilujeme s Rivenem ( a hlavně tak abychom stihli sehnat ceny )
o soutěžích mě nic nenapadá tak zkustě vymyslet něco u čeho by nezáleželo na vlastnostech postavy.( třeba nějaké logické soutěže načas )





Mara Galager
Návrat nahoru Goto down
zuj zoar
Anonymní




Návrh na pořádání plesu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrh na pořádání plesu   Návrh na pořádání plesu Icon_minitimeWed Jun 06, 2007 10:08 am

a co treba tam dat tu moji soutez Very Happy tu s tema kostkama a mistnostma. co vy na to ? Smile
Návrat nahoru Goto down
Marek




Poeet p?íspivku : 77
Age : 40
Registration date : 05. 05. 07

Návrh na pořádání plesu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrh na pořádání plesu   Návrh na pořádání plesu Icon_minitimeWed Jun 06, 2007 6:21 pm

to by šlo Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Návrh na pořádání plesu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrh na pořádání plesu   Návrh na pořádání plesu Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Návrh na pořádání plesu
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
[SK] Silbanští Kněží-
Přejdi na: